Obchodný reprezentant

Juraj Mikuš

Vráble, okres Senec, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Nitra, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce obchodného reprezentanta bude prvých 8 mesiacov prevažne zaškolenie spojené so zapracovaním. Počas tohto obdobia bude mať uchádzač prideleného osobného coacha, ktorý ho bude sprevádzať všetkými pracovnými činnosťami, ako napríklad spracovanie zložiek, vytváranie plánov, prezentovanie projektov našim zákazníkom, práca s interným portálom a databázou spoločnosti. Vďaka prideleniu osobného coacha nie je potrebná prax uchádzača.

Po uplynutí tejto doby bude uvedené činnosti vykonávať uchádzač samostatne. Po 8 mesiacoch uchádzačovi pribudne práca na viacerých projektoch. Spolu so svojim coachom sa budete zúčastňovať na výberových konaniach nových spolupracovníkov a na ich zapracovaní. V tomto období sa pre uchádzača otvárajú kariérne možnosti spojené so zvýšením príjmu, ktoré sú firmou garantované.

Pre našich spolupracovníkov máme vytvorený zaujímavý benefitný program. Spoluprácou s našou spoločnosťou uchádzač získava vzdelávanie a osobnostný rozvoj. Ponúkame taktiež zaškolenie v praktickej časti práve vďaka pridelenému osobnému coachovi. Jedným z najväčších benefitov je flexibilná pracovná doba, vďaka ktorej môže človek skĺbiť prácu a aj súkromie. Okrem už spomenutých benefitov má po nástupe uchádzač k dispozícii aj možnosť kariérneho postupu, ktorý je garantovaný. Ďalej môže využiť benefity ako firemný telefón, autokoncept a dovolenky organizované spoločnosťou. V neposlednom rade je to mladý kolektív, ktorý je základným prvkom pre správne pracovné prostredie.

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis spolu s fotografiou. Následne vás budeme kontaktovať s termínom pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač musí mať príjemné vystupovanie a dobrý imidž. Komunikatívnosť je taktiež jedným z rozhodujúcich predpokladov. Keďže bude uchádzač prechádzať zaškolením, ochota učiť sa a práca na svojom rozvoji je nutnosť. Zaujímavý je pre nás človek, ktorý pri práci využíva efektivitu a orientuje sa na výsledky.

Sme ekonomicko obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním obchodu, auditom a plánovaním. Pripravujeme projekty šité na mieru pre našu klientelu, ktorou sú prevažne fyzické osoby a menšie firmy. V rámci EÚ spolupracujeme s viacerými renomovanými spoločnosťami v oblasti financií ako sú banky, investičné spoločnosti a pod.. Ako jediná spoločnosť na Slovenskom trhu poskytujeme 48 ročné know how z 14 krajín Európy, čím sa nemôže pýšiť žiadna spoločnosť podobného charakteru. Zastrešuje nás materský koncern OVB Holding AG.

Adresa spoločnosti

Juraj Mikuš
8. mája 700/31
949 01 Nitra
ID: 3357422   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600