Administratívna práca s ľuďmi a ich požiadavkami = dobre platená práca

Juraj Halás

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si prácu, brigádu, privyrobenie, niečo nové?
Možno hľadáme práve teba.
- Si ambiciózny mladý človek?
- Nebaví ta pracovať 8/20 a 160 h?
- Chceš viac ako iba prácu?
- Chceš kariérne rásť a ešte bez obmedzenia?
- Chceš byť pánom svojho času? Teda chceš pracovať na polovičný úväzok, pracovať popri štúdiu, pracovať tak ako to dovolí rodina (mamičky s deťmi), pracovať popri zamestnaní?
- Si odhodlaný veľa sa učiť a posúvať sa kompetenciami, skúsenosťami?
- Nebaví ta stagnácia?
- Hľadáš niečo nové? Výzvu?

Tak si tu správne, možno hľadáme práve teba.

ČO VLASTNE ROBÍME ?
• kontaktovanie klientov
• zisťovanie požiadaviek a potrieb klienta
• vypracovanie komplexného finančného plánu na mieru pre klienta
• aktívna starostlivosť o existujúcich klientov a obchodných partnerov
• aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, partnerov, možnosti spolupráce

ČO PONÚKAME ?
- kariérny rast
- dynamické prostredie nadnárodnej spoločnosti,
- značku firmy, ktorá má 160 ročnú tradíciu na trhu
- flexibilný pracovný čas
- nadštandardné ohodnotenie
- Reprezentatívne a atraktívne prostredie
- príjemný kolektív, kolegovia sú naša druhá rodina
- výhodné mobilné paušály
- pravidelné motivačné súťaže o zaujímavé ceny
Najlepším:
• dovolenka aj 4x do roka.
• prémiové auto na rok.

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Chodí nám veľa životopisov a svoje šance dostať sa na pohovor zvýšite zaslaním motivačného listu a fotky k CV, kde sa v krátkosti odprezentujete a ozrejmíte, prečo by ste chceli pracovať práve u nás. Tešíme sa na svojho budúceho kolegu alebo kolegyňu :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, bankovníctvo, poisťovníctvo, financie, správa majetku,

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme súčasťou nadnárodnej korporácie, ktorá funguje na celom svete.Ako špička vo finančnom sprostredkovaní prinášame našim klientom službu z vyspelých krajín Európy, ktoré tu nemajú konkurenciu. Zaoberáme sa primárne aktívnou správou majetku a našim spolupracovníkom poskytujeme technologické novinky v oblasti financií. Ponúkame švajčiarske know-how založené na viac ako 160-ročnej tradícii.
ID: 4326044  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac