Realitný maklér/obchodník s nehnuteľnosťami - EUROreal

Juraj Gavorník - EUROreal Realitná agentúra

Vajanského 13, Trnava, Bratislava, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
• komunikácia a obchodné jednania s klientmi
• realizácia obhliadok nehnuteľností
• cielená ponuka nehnuteľností klientom
• správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností.

• zaujímavú a atraktívnu prácu v spoločnosti, s niekoľkoročnými skúsenosťami
• voľná pracovná doba
• možnosť osobného rastu
• nadštandardné odmeňovanie v závislosti od dosiahnutých výsledkov (provízny + prémiový systém)
• postupné zaučenie a komplexná podpora pre začínajúcich maklérov

Ak Váš ponuka zaujala, tak nám pošlite svoj životopis a napíšte nám, prečo si máme vybrať práve Vás a prečo Vás láka pracovať v realitách.

Kontaktujeme každého uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ste komunikatívny a nebojíte sa komunikovať
Pracujete starostlivo a systematicky.
Ste pozitívne naladený.
Ste duchom podnikateľ.
Vždy a všade chodíte včas.
Orientujete sa na výsledok, ste cieľavedomí.
Radi sa učíte novým veciam.
Ste odolní voči stresu.
Ste vytrvalí, nevzdávate sa.
Viete užívateľsky pracovať na PC.
Ste aktívny vodič skupiny B.

Realitná agentúra je na realitnom trhu už od roku 1998. Naším krédom sú skúsenosti, tradícia a záruka na trhu s realitami.

Zabezpečíme všetko potrebné pre predaj, kúpu a prenájom vašej nehnuteľnosti

Realitné služby, ktoré vám prinášame sú charakteristické rýchlym a kvalitným servisom. V prípade, že máte záujem kúpiť, predať, alebo prenajať nehnuteľnosť, určite oceníte rozsah našich služieb. Našou prioritou je priniesť vám príjemný pocit z celého procesu a zaistenie bezpečnej finančnej transakcie pri samotnom prevode nehnuteľnosti.

Naša realitná agentúra vám prináša:
osobný a ľudský prístup ku každému klientovi
bezplatné konzultácie nášho hypotekárneho poradcu v našich priestoroch
profesionálnú prezentáciu nehnuteľností na predaj a prenájom
vyhľadávanie nehnuteľností podľa zadaných parametrov
advokátom, vždy na mieru vyhotovené a autorizované zmluvy
vyhotovenie znaleckých posudkov prostredníctvom súdnych znalcov akceptovaných všetkými bankami
žiadne skryté poplatky – katastrálne a notárske poplatky, ako aj náklady na vyhotovenie zmlúv, sú v réžii našej spoločnosti
bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho alebo iného úveru v banke podľa vášho výberu
právnu a finančnú istotu
Istota a komfort služieb od tradičnej realitnej spoločnosti je to najviac, čo môžete správnym výberom získať. Preto vám ponúkame sprostredkovnie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností a zároveň aj ich financovania pod jednou strechou.
ID: 3217448  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou