Reagujte bez životopisu

Záhradník/záhradníčka predajca/predajkyňa

Juraj Dechtický OKRASNÉ A OVOCNÉ DREVINY

Miesto práce
Dedinská 102, Trnava-Modranka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
820 - 1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predajca/predajkyňa rastlín, záhradkárskych potrieb, substrátov... Starostlivosť o rastliny. Údržba areálu firmy.

- stabilná pracovná doba
- príplatky za prácu v sobotu/náhradné voľno
- zamestnanecká zľava
- práca v príjemnom prostredí rodinnej firmy
- pracovné oblečenie
- nadštandardný príspevok na stravu
- ponuka dlhodobého a stabilného pracovného miesta
- práca v čistej novej prevádzke a na čerstvom vzduchu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Komunikatívnosť, obchodný duch, bezúhonnosť, loajálnosť, znalosti v oblasti rastlín a záhradkárskych potrieb sú výhodou, ochota učiť sa.

Sme rodinné záhradníctvo s dlhoročnou tradíciou a profesionálnym prístupom. Zaoberáme sa pestovaním a následným maloobchodným a veľkoobchodným predajom okrasných rastlín. Zároveň vedieme predajňu záhradkárskych potrieb a kvetinárstvo plné dekorácií a interiérových aj exteriérových doplnkov. Ponúkame služby ako realizácie, údržby a návrhy záhrad.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4524133  Dátum zverejnenia: 21.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac