Asistent manažéra / recepčná

Juraj Chovan Bc.

Miesto práce
Zell am See, Rakúsko
Termín nástupu
1.6.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac13. + 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stredne veľký apartmánový dom s reštauráciou v rakúskych Alpách hľadáme človeka na pozíciu Asistent manažéra/recepčná. Získaj možnosť zúčastniť sa na vybudovaní niečoho nového a pracovať v super kolektíve.

Sme mladý team v stabilnom počte 3 ľudí + sezónna výpomoc. Myšlienkovými pochodmi skôr startup ako naškrobený hotel, ale to neznamená že sa nesnažíme poskytovať služby vysokej kvality.

Hľadáme skúseného a proaktívneho človeka s dobrou nemčinou - schopnosť plynule komunikovať. Teamového hráča s chuťou učiť sa a zlepšovať. Človeka na ktorého sa dá spoľahnúť a doťahuje veci do konca a je ochotný riešiť veci nad rámec svojich povinnosí.

Náplň práce bude hlavne komunikácia so zákazníkmi, kontrola pracoviska, správa rezervačného systému, správa sociálnych sietí a marketing, riešenie každodenných situácii.

Rakúska pracovná zmluva

ubytovanie, strava, zľava na skipass

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-proakívny prístup
-organizačné schopnosti
-príjemné vystupovanie
-chuť pracovať na sebe a zlepšovať sa
-prax v riadení ubytovacích alebo gastronomických zariadení je veľké plus

Spoločnosť prevádzkuje apartmánový dom s reštauráciou v rakúskych Alpách

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4072718  Dátum zverejnenia: 1.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac