Obchodný konzultant pre Stredoslovenskú energetiku, a.s.

Juraj Božik

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Ilava, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• energetické audity zamerané na akvizície ZELENEJ ENERGIE (fotovoltika, solár, tepelné čerpadlá) pre úsporu energií s DOTÁCIOU EÚ v rámci NÁRODNÉHO PROJEKTU;
• vopred dohodnuté stretnutia so zákazníkmi telefonicky prostredníctvom asistentky;
• realizovanie denných predajných aktivít produktov spoločnosti SSE, a.s. v súlade s naplánovanými cieľmi, viac na www.sse.sk;
• komplexná starostlivosť o existujúcich zákazníkov vrátane verbálnej a písomnej komunikácie s pridelenými zákazníkmi;
• spracovanie a aktualizácia informačnej agendy o pridelených zákazníkov;
• zabezpečovanie procesu cenových ponúk, zmlúv, dodatkov a príloh;
• zasielanie denného reportu pridelenému manažérovi.

Ak máte záujem pracovať v rastúcom a trendovom segmente, ste dynamická a zodpovedná osobnosť, s kreatívnym a inovatívnym myslením a obchodníckym citom, hľadáte motivujúce odmeňovanie je táto pracovná pozícia rozvoja obchodných príležitostí pre Vás.

- celodenná odborná podpora (oficiálne produktové a predajné školenia);
- certifikácia na vykonávanie pracovnej činnosti;
- mesačné odmeny z obchodu, fixný plat a motivačné bonusy, príspevok na cestovné;
- administratívna podpora, príspevok na telefón;
- možnosť osobného rastu a sebarealizácie.

V prípade Vášho záujmu, zašlite mailom cez portál Profesia Váš štruktúrovaný ŽIVOTOPIS v slovenskom jazyku pre pracovnú pozíciu obchodný konzultant pre Stredoslovenskú energetiku, a.s..

Pri komunikácii uvádzajte prosím mestá alebo okresy (región pôsobnosti) Vám vyhovujúce.

Vážime si Váš prejavený záujem, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovaní budú uchádzači, ktorí budú spĺňať tu uvedené špecifické požiadavky a naše predstavy o úspešnom kandidátovi.

Termín a miesto výberového konania Vám oznámime telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• silná osobná motivácia pracovať v oblasti obchodu;
• komunikačné a prezentačné zručnosti;
• vysoká pracovná morálka a bezvýhradné dodržiavanie Etického kódexu súladu;
• samostatný prístup k plneniu pracovných povinností;
• analytické schopnosti;
• orientácia na cieľ;
• proklientský prístup;
• odolnosť voči stresu;
• osobný automobil, znalosť elektroenergetiky a plynárenstva je výhodou;

Juraj Božik je sprostredkovateľ, ktorý vykonáva partnerskú činnosť obsluhy zákazníkov pre historického, stabilného a silného dodávateľa energií Stredoslovenská energetika, a. s. (v skratke SSE, a.s.).

SSE, a. s., pôsobí na trhu už viac ako 95 rokov a dodáva energie viac ako 600 000 zákazníkom. Okrem dodávky elektriny a plynu ponúka komplexné riešenia pre zvyšovanie energetickej efektívnosti, optimalizáciu spotreby a manažment energií. Tieto služby neustále zdokonaľuje, modernizuje a prispôsobuje meniacim sa potrebám zákazníkov. Akcionárska štruktúra SSE, a.s.: 51% Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky a 49 % EP Energy, a.s..

SSE, a.s. získala viacero ocenení, za tie najdôležitejšie považujú:
- ocenenie AICO GRAND PRIX - Podnikové médium roka v kategórii Offline – printové médiá, brožúry, letáky.
- 3x ocenenie SPOLOČNOSŤ S NAJEFEKTÍVNEJŠÍM RIADENÍM ĽUDSKÉHO KAPITÁLU V SEKTORE ENERGETIKA (Leading HR Organisation)
- ocenenie Via Bona INŠPIRATÍVNA FIRMA
- 5x ocenený ZAMESTNÁVATEĽ ÚSTRETOVÝ K RODINE, RODOVEJ ROVNOSTI A ROVNOSTI PRÍLEŽITOSTÍ.

Pre našich pracovníkov vytvárame a podporujeme pracovné prostredie založené na princípoch zákazníckej orientácie, rovnakých príležitostí, otvorenej komunikácie, tímovej spolupráce a dodržiavaní etického kódexu. Úcta k jednotlivcovi, úcta k životnému prostrediu, snaha o vynikajúci výkon, spoločenská zodpovednosť a potreba integrity sú hodnoty, s ktorými sa stotožňujeme a snažíme sa, aby boli rešpektované jednotlivo i ako celok.
ID: 3195875  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou