900 - 1 300 EUR

Obchodný predajca- predavač s technickým zameraním

JUPAL s.r.o.

Miesto práce
Šamorín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.05.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný predajca -technickým zameraním
-Hľadáme predavača do našej predajne do Šamorína na predaj zabezpečovacej a satelitnej techniky
skusenosti s instalaciou satelitnej techniky, alebo zabezpecovacej techniky je výhoda, no nie je podmienkou. Školenie zabezpečíme.
Hľadáme dynamického človeka, nie je podmienka technickej školy
- technické myslenie
- maďarský jazyk aktívne
– vodičský preukaz “B”
– dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
– veľmi dobrá sebadisciplína a sebaorganizácia
– flexibilita
– vôľa a schopnosť neustáleho vzdelávania
– technická gramotnosť a schopnosť kordinovať technikov
Firma sa zaoberá s predajom a inštaláciou satelitnej a zabezpečovacej techniky ako aj s výrobou kľučou.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200

mob.telefon, služobné auto

Informácie o výberovom konaní

Zasielajte štruktúrovaný životopis emailom na :
[email protected], následne budeme kontaktovať vybraných uchádzačov a dohodneme si s nimi termín pohovoru, na základe ktorého si vyberieme vhodných kolegov pre naše pobočky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.5.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

predavač, technik, obchodný predajca s technickým zameraním

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

(nie je podmienka technickej školy) -
- dobrá komunikačná schopnosť,
- technické zameranie, skusenosti s instalaciou satelitnej techniky, alebo zabezpecovacej techniky je výhoda, no nie je podmienkou.
Hľadáme uchádzačov, ktorí majú vynikajúce komunikačné schopnosti, logické myslenie a hlavne ochotu pracovať.
Ak spĺňaš naše požiadavky, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Naša spoločnosť sa zaoberá:
- montážou a predajom zabezpečovacej (alarmy, kamery) a satelitnej techniky. Máme predajňe v Dunajskej Strede, v Šamoríne, a v Rusovciach.
- kľučová služba

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hlavna 25
931 01 Šamorín

Kontakt

ID: 2102884   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200