Účtovník/-čka

Jungheinrich spol. s r.o.

Diaľničná cesta 17, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Senec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• účtovanie tuzemských a zahraničných dodávateľských faktúr a dobropisov,
• účtovanie pokladne na základe pokladničného denníka,
• účtovanie bankových operácií, denná kontrola bankových účtov, tvorba a účtovanie daňových dokladov k prijatým platbám
• príprava platieb na úhradu, odsúhlasovanie a párovanie prijatých platieb, komunikácia so zákazníkmi v prípade neidentifikovaných bankových prevodov,
• správa a riadenie pohľadávok, administrácia kmeňových dát dodávateľov,
• odsúhlasovanie otvorených položiek so spriaznenými stranami,
• administrácia krycích listov k poistným udalostiam Allianz,
• spracovanie a účtovanie cestovných príkazov.

• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť jazykového vzdelávania plne hradeného spoločnosťou
• Príspevok na šport
• Stravné nad rámec zákonom stanovenej hodnoty
• Pitný režim/ občerstvenie hradené zamestnávateľom
• 4 dni voľna navyše (po odpracovaní 1.roka)
• Firemné akcie a Teambuildingy

Vopred ďakujeme za poslanie žiadosti o zamestnanie. Vzhľadom na veľký počet žiadostí, však nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

znalosť SAP FI výhodou
zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť
dochvíľnosť a dodržiavanie dohodnutých termínov
schopnosť pracovať pod tlakom
analytické schopnosti
tímový hráč
schopnosť riešiť viaceré projekty súčasne

Spoločnosť Jungheinrich AG patrí medzi najväčších svetových dodávateľov vysokozdvižnej a manipulačnej techniky a na slovenskom trhu je dlhodobo jednotkou. Jungheinrich ponúka svojim klientom komplexnú ponuku produktov a služieb zahŕňajúcu vysokozdvižnú a manipulačnú techniku, regálové systémy, informačné systémy pre riadenie skladu, prenájom vozíkov, servis a finančné služby. Na Slovensku pôsobí prostredníctvom dcérskej spoločnosti Jungheinrich spol. s r.o. od roku 1997.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Diaľničná cesta 17
903 01 Senec
ID: 2571329   Dátum zverejnenia: 16.3.2018