Pokladník, vydávanie pokrmov, pomocné práce v kuchyni

JUMP STREET ONE, s.r.o.

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
14.9.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s registračnou pokladňou, blokovanie vydaného jedla a nápojov zákazníkom, práca s hotovosťou
- prijímanie objednávok od zákazníkov
- servírovanie a vydávanie teplých/studených pokrmov a nápojov
- poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov
- prijímanie reklamácií a ich postúpenie personálu kuchyne
- udržiavanie čistoty v priestoroch JUMP STREET - FIT
- vykonávanie inventúr
- vykonávanie pomocných prác v kuchyni

- príjemné, moderné, dynamické pracovné prostredie
- ponúkame a aj očakávame korektný prístup za jasne dohodnutých podmienok
- perspektíva dlhodobého pracovného vzťahu
- sociálne benefity napr. dodatková dovolenka nad rámec zákona
- finančný jednorázový bonus pri prosperovaní podniku

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Ak Vás zaujala naša ponuka, pošlite nám prosím Váš profesijný životopis v slovenskom jazyku, v ktorom treba vymenovať presný popis Vašich zručností, odborných znalosti a praktických skúseností, ktorými disponujete. Do výberového konania budú zaradené len tie životopisy, ktoré budú obsahovať tieto informácie. Odoslaním životopisu súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov pre účely výberového konania spoločnosťou JUMP STREET ONE s.r.o.
Upozorňujeme, že kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, s ktorými bude vopred telefonicky dohodnutý termín pohovoru, ktorý sa uskutoční na adrese: EUROVEA
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

pokladník, vydávanie pokrmov, pomocné práce v kuchyni

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

gatronómia
1

• má dobré komunikačné schopnosti a slušné vystupovanie
• je schopný samostatne pracovať
• má rýchlu adaptáciu na nové prostredie
• má aktívny prístup k práci, bez záznamu v registri trestov
• je kreatívny a flexibilný
• pri plnení pracovných úloh je precízny a dôsledný
• bude dobrou náladou prispievať k celkovej atmosfére prevádzky
• a bude prinášať pridanú hodnotu pre zákazníka v podobe úsmevu.

Street-food na úrovni. Ide o nový koncept pod značkou JUMP STREET. Koncept bude zameraný na zdravú stravu.

Buková 7318/27
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Jumpee
Tel.: +421918369929
E-mail: poslať životopis
ID: 3965592  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac