Junior SysAdmin/ka

JUMP soft a.s.

Miesto práce
Landererova 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacnástupný plat od 1200 eur brutto * *ponúkanom plate zvážime na pohovore Tvoju senioritu, skúsenosti a schopnosti. Chceme odmeňovať spravodlivo, podľa Tvojho prínosu pre našu firmu. Ponúkané minimum je pre uchádzačov s minimálnymi skúsenosťami v danej seniorite. Pri kandidátoch s väčším množstvom skúseností a väčšou praxou ponúkame aj vyššiu základnú zložku platu (+ projektové odmeny, motivačné odmeny....). Pri živnostníkoch je fakturovaná odmena na základe dodanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

„Robíme veci inak ako ostatní“ - to si už určite počul veľakrát. Príď preto radšej osobne a zaži kultúru mladej firmy s inšpiratívnou víziou, v ktorej dbáme v prvom rade o to, aby si sa u nás vždy cítil dobre a mohol sa realizovať.

Hľadáme šikovného SysAdmina - juniora, ktorý je zodpovedný, rád sa vzdeláva a nebojí sa interného IT supportu. Okrem technologických skúseností hľadáme aj fajn kolegu, ktorý zapadne do nášho kolektívu. Hľadáme osobnosť, ktorá je do veľkej miery samostatná, otvorená novým technológiám a chce sa posúvať ďalej.

Náplň práce:

- príprava a servis počítačov pre interných zamestnancov, riešenie interných problémov s hardvérom a softvérom
- správa interného developerského prostredia a internej siete spoločnosti
- zodpovednosť za procesy zálohovania
- technická IT podpora pre interných zamestnancov
- realizácia nákupov hardvéru a softvéru
- zodpovednosť za evidenciu majetku
- zodpovednosť za riešenie požiadaviek interného IT service desku
- správa užívateľov interných informačných systémov (Microsoft 365, Atlassian Jira, Gitlab a podobne)
- správa prístupov a evidencia majetku

Snažíme sa aby sa u nás všetci cítili komfortne a mali k dispozícii všetko, čo potrebujú. Naším cieľom je pripraviť každému moderné a inšpiratívne pracovné miesto, kde sa dobre pracuje. Pracujeme v malých agilných tímoch zameraných na výsledky. Čo sú výhody, ktoré ti ponúkame?

- dlhodobá spolupráca
- garancia perspektívnej a stabilnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- sickdays, narodeninové voľno
- systematické vzdelávanie sa pod dohľadom skúsených seniorov
- internú vzdelávaciu akadémiu, kde pravidelne diskutujeme o nových trendoch
- kvalitnú analytickú, programátorskú a manažérsku podporu
- športovú kartu Multisport
- moderné priestory v Starom meste
- pravidelné teambuildingy a firemné raňajky
- super kávu zdarma, tulivaky, fit zónu a nádherný výhľad na Bratislavu
- super kolegov
- parking

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadované hard-skills:

- desktop operačné systémy Windows 10, Windows 11 a Mac OS na úrovni technickej podpory zamestnancom spoločnosti
- Microsoft 365 - junior
- serverové operačné systémy Linux Ubuntu a Windows Server - junior
- správa internej firemnej siete – junior
- skúsenosti s Docker kontajnermi - výhodou
- skúsenosti s nasadzovaním aplikácií na servery - výhodou
- skúsenosti s programovaním, scriptovaním – výhodou
- skúsenosti s relačnými databázami - výhodou
- skúsenosti s Amazon AWS - výhodou

Požadované soft-skills:

- dobrý prehľad vo svete informačných technológii
- chuť napredovať a učiť sa
- nekonfliktné vystupovanie a trpezlivosť

Vznikli sme v roku 2010 ako nekonvenčný technologický start-up, vyvíjajúci softvér na mieru. Vďaka tímu nadšencov sa nám za niekoľko rokov podarilo vybudovať úspešný softvérový dom, kde nás spolupracuje viac ako 50. Zameriavame sa na databázové, transakčné a business intelligence riešenia v cloude. JUMP soft budujeme ako firmu s priateľskou a otvorenou kultúrou, na princípoch profesionality, slobody a zodpovednosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4483744  Dátum zverejnenia: 8.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac