Senior softvérový tester

JUMP soft a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiac* Pri ponúkanom plate zvážime na pohovore Tvoju senioritu, skúsenosti a schopnosti. Chceme odmeňovať spravodlivo, podľa Tvojho prínosu pre našu firmu. Ponúkané minimum je pre uchádzačov s minimálnymi skúsenosťami v danej seniorite. Pri kandidátoch s väčším množstvom skúseností a s väčšou praxou ponúkame aj vyššiu základnú zložku platu (+ motivačné odmeny....).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a pozitívne naladeného Testera alebo Testerku, ktorý má chuť stať sa súčasťou skúseného DevOps tímu. Ak ovládaš automatizované testovanie a nemáš problém ani s manuálnym testovaním, daj nám o sebe vedieť. Vyžadujeme zvedavosť, vytrvalosť a vysokú mieru samostatnosti pri štúdiu nových technológii. Ako softvérový tester sa budeš podieľať na všetkých fázach SDLC (Software Development Lifecycle) na zaujímavých projektoch.

Sme moderný software house. Našim hlavným cieľom je tvoriť aj komplexné systémy jednoducho a užívateľsky prívetivo. Navrhujeme ich tak, aby pre našich klientov mali reálnu pridanú hodnotu. Pracujeme v malých agilných tímoch, kde je práca medzi kolegami úzko prepojená. Nie sme korporácia, pracujeme naraz na niekoľkých menších či väčších projektoch, naši ľudia medzi nimi často rotujú.

Tvojou každodennou prácou bude:

- testovanie SW aplikácií a systémov, s cieľom ubezpečiť sa o ich funkčnosti a výkonnosti pred ich nasadením do produkcie
- príprava testovacích dát, návrh testovacích scenárov a plánov, stanovenie technických prostriedkov pre realizáciu testovania
- príprava automatizovaných testov
- definícia a tvorba testovacích scenárov a skriptov
- spúšťanie a údržba vytvorených skriptov
- vykonávanie testov a report výsledkov
- vykonávanie funkcionálnych alebo nefunkcionálnych testov
- vyhodnocovanie a reportovanie stavu kvality testovanej aplikácie alebo testovaného systému
- podpora pre zákazníka pri akceptačných testoch
- rozvoj testovacieho oddelenia
- vykonávanie prezentácií a školení pre zákazníkov
- podpora pri zabezpečení kvality procesu vývoja softwaru
- príprava dokumentácie
- správa systému Jira

Snažíme sa aby sa u nás všetci cítili komfortne a mali k dispozícii všetko, čo potrebujú. Naším cieľom je pripraviť každému moderné a inšpiratívne pracovné miesto, kde sa dobre pracuje. Pracujeme v malých agilných tímoch zameraných na výsledky. Sloboda v práci je pre nás samozrejmosťou. Čo sú benefity, ktoré ti ponúkame?

- dlhodobá spolupráca
- garancia perspektívnej a stabilnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- profesionálne pracovné prostredie so vzájomnou dôverou
- prácu na zaujímavých IT projektov
- internú vzdelávaciu akadémiu, kde pravidelne diskutujeme o nových IT trendoch
- kvalitnú analytickú, programátorskú a manažérsku podporu
- športovú kartu Multisport
- pravidelné teambuildingy a firemné raňajky
- moderné priestory v Starom meste
- dobrú kávu zdarma, tulivaky, fit zónu a nádherný výhľad na Bratislavu
- možný home office (počas pandemickej situácie)
- sickdays
- super kolegov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Ako tester by si mal mať aj silné analytické myslenie , rozumieť projektovému cyklu a ovládať anglický jazyk minimálne v technickej rovine. Ideálne ak máš aspoň 2 ročnú prax na pozícií testera. Hľadáme ľudí, ktorí majú skúsenosti s:
- integračným, systémovým a akceptačným testovaním
- automatizáciou testovania
- so záťažovým alebo bezpečnostným testovaním
- testovaním enterprise webových aplikácií
- písaním testovacích scenárov
- čítaním výstupov od analytika - UML use case a class diagramy
- prácou v Enterprise Architect alebo podobnom modelovacom nástroji
- prácou s databázami pomocou SQL príkazov

Výhodou je ak máš nasledovné skúsenosti:
- skúsenosti s testovacími nástrojmi (Borland, HP, IBM, OpenSource)
- skúsenosti so skriptovaním
- skúsenosti s testovaním mobilných aplikácií
- skúsenosti s riadením tímu testerov

Očakávame aj určité osobnostné predpoklady - najmä analytické myslenie a výborné komunikačné schopnosti.

Vznikli sme v roku 2010 ako nekonvenčný technologický start-up, vyvíjajúci softvér na mieru. Vďaka tímu nadšencov sa nám za niekoľko rokov podarilo vybudovať úspešný softvérový dom, kde nás spolupracuje viac ako 50. Zameriavame sa na databázové, transakčné a business intelligence riešenia v cloude. JUMP soft budujeme ako firmu s priateľskou a otvorenou kultúrou, na princípoch profesionality, slobody a zodpovednosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4187184  Dátum zverejnenia: 20.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac