Softvérový analytik

JUMP soft a.s.

Miesto práce
Fazuľová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 500 EUR/mesiac* Pri ponúkanom plate zvážime na pohovore Tvoju senioritu, skúsenosti a schopnosti. Chceme odmeňovať spravodlivo, podľa Tvojho prínosu pre našu firmu. Ponúkané minimum je pre uchádzačov s minimálnymi skúsenosťami v danej seniorite. Pri kandidátoch s väčším množstvom skúseností a dlhšou praxou ponúkame aj vyššiu základnú zložku platu (+ projektové odmeny, motivačné odmeny....). Pri živnostníkoch je odmena fakturovaná na základe dodanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme moderný software house. Našim hlavným cieľom je tvoriť aj komplexné systémy jednoducho a užívateľsky prívetivo. Navrhujeme ich tak, aby pre našich klientov mali reálnu pridanú hodnotu. Pracujeme v malých agilných tímoch, práca developerov a analytikov je u nás veľmi úzko prepojená. Nie sme korporácia, pracujeme naraz na niekoľkých menších či väčších projektoch, naši ľudia medzi nimi často rotujú.

Úlohou softvérového analytika je v spolupráci s projektovým manažérom analyzovať požiadavky a dizajnovať webové informačné systémy. Budeš prepojením medzi klientom a tímom developerov. Tvojím cieľom bude navrhnúť systém tak, aby bol používateľsky prívetivý a zároveň dokázal uspokojiť náročné požiadavky klienta.
Tvojou každodennou prácou bude:
- zbieranie, prioritizácia a dokumentovanie požiadaviek na funkcionalitu od zákazníka
- identifikácia potrieb a požiadaviek zákazníka pri rozvoji informačných systémov
- analýza a návrh biznis procesov a prípadov použitia (Use Case)
- analýza existujúceho stavu a návrh riešenia na úrovni biznis a aplikačnej architektúry
- tvorba dátového modelu, návrhov obrazoviek a zadaní pre programátorov
- komunikácia s technologickým tímom, projektovým manažérom a manažmentom firmy
- sledovanie najnovších technologických noviniek, rozvíjanie firemného know-how
- koučovanie junior analytikov

Nie sme korporát, snažíme sa pracovať čo najviac „smart“. Neustále sa vyvíjame a chceme, aby sa u nás všetci cítili komfortne. Pracujeme v malých agilných tímoch zameraných na výsledky. Sloboda v práci je pre nás samozrejmosťou. Čo sú benefity, ktoré ti ponúkame?
- profesionálne pracovné prostredie so vzájomnou dôverou
- prácu na rôznych typoch IT projektov
- internú vzdelávaciu akadémiu, kde pravidelne diskutujeme o nových IT trendoch
- kvalitnú analytickú, programátorskú a manažérsku podporu
- športovú kartu Multisport
- pravidelné teambuildingy a firemné raňajky
- moderné priestory v Starom meste s krásnym výhľadom na Bratislavu
- bicie a fit zónu priamo v kancelárii
- parkovacie miesto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Jira - Základy

Počet rokov praxe

3

Ako analytik by si mal mať silné analytické myslenie a rozumieť IT projektovému manažmentu. Hľadáme ľudí, ktorí majú skúsenosti s:
- analýzou a vývojom IS (aspoň 3 roky skúsenosti)
- UML jazykom, BPMN, ArchiMate
- jazykom SQL, skúsenosť s relačnými databázami ako PostgreSQL, MS SQL
- Enterprise Architect alebo iným modelovacím nástrojom
- návrhom riešení s využitím dostupných open - source komponentov
- analýza dát výhodou
- programovaním v niektorom z moderných jazykov (Java, C#, JavaScript, Python)
- eGov prostredím (štandardy a princípy tvorby ISVS) výhodou

Očakávame aj určité osobnostné predpoklady - najmä silné komunikačné zručnosti, orientáciu na výsledky a štruktúrované myslenie.

Vznikli sme v roku 2010 ako nekonvenčný technologický start-up, vyvíjajúci softvér na mieru. Vďaka tímu nadšencov sa nám za niekoľko rokov podarilo vybudovať úspešný softvérový dom, kde nás spolupracuje viac ako 50. Zameriavame sa na databázové, transakčné a business intelligence riešenia v cloude. JUMP soft budujeme ako firmu s priateľskou a otvorenou kultúrou, na princípoch profesionality, slobody a zodpovednosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3896379  Dátum zverejnenia: 22.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac