Frontend Developer

JUMP soft a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiac* Ponúkaný plat je od € 2000 brutto. Pri ponúkanom plate zvážime na pohovore Tvoju senioritu, skúsenosti a schopnosti. Chceme odmeňovať spravodlivo, podľa Tvojho prínosu pre našu firmu. Ponúkané minimum je pre uchádzačov s minimálnymi skúsenosťami v danej seniorite. Pri kandidátoch s väčším množstvom skúseností a s väčšou praxou ponúkame aj vyššiu základnú zložku platu (+ projektové odmeny, motivačné odmeny....). Pri živnostníkoch je ponúknutá odmena na základe dodanej práce. Odmena je však navýšená o náš interný koeficient.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je nám úplne jasné, že svoje technológie už poznáš z každého uhla. Si teda pripravený konečne vystúpiť z tieňa priemerného zadania a prijať výzvu? Príď k nám tvoriť komplexné aplikácie, ktoré prekračujú hranice efektívnosti, výkonnosti a kreativity. Vytváraj frontend riešenia pre webové aplikácie a web stránky od návrhu až po ich finálne spustenie. Posúvaj hranice svojej vizuálnej a technickej kreativity ďaleko za bežný priemer. Do nášho rozrastajúceho sa developerského a dizajnérskeho tímu hľadáme skúseného front end developera, ktorý bude proaktívnym prístupom pracovať na rozvoji svojich schopností a našej spoločnosti.

Snažíme sa aby sa u nás všetci cítili komfortne a mali k dispozícii všetko, čo potrebujú. Našim cieľom je pripraviť každému moderné a inšpiratívne pracovné miesto, kde sa dobre pracuje. Pracujeme v malých agilných tímoch zameraných na výsledky. Sloboda v práci je pre nás samozrejmosťou. Čo sú benefity, ktoré ti ponúkame?

• internú vzdelávaciu akadémiu, kde pravidelne diskutujeme o nových trendoch
• kvalitnú analytickú, programátorskú a manažérsku podporu
• športovú kartu Multisport
• pravidelné teambuildingy a firemné raňajky
• dobrú kávu zdarma, tulivaky, fit zónu a nádherný výhľad na Bratislavu
• moderné priestory v Starom meste
• parkovacie miesto
• super kolegov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Aspoň 2 ročná skúsenosť s HTML/CSS a Javascriptom. Najdôležitejšia je schopnosť rozmýšľať pri tvorbe kódu a poznať pozadie webových aplikácií pri práca s APIs. Mal by si ovládať anglický jazyk, minimálne v technickej rovine. Od ľudí, ktorí k nám prídu očakávame:

• HTML5 a CSS3 v malíčku,
• CSS preprocessory (SCSS, SASS),
• skúsenosť aspoň s jedným css frameworkom
• pokročilá znalosť Javascriptu (vrátane Ajax / REST API, min. základná skúsenosť aspoň s jedným z js frameworkov ideálne React ale aj Vue, Angular a pod.),
• aspoň čiastočná znalosť kódovania dizajnu z Photoshop / Sketch / Figma predlohy a prototypov,
• angličtinu (na úrovni čítania technickej dokumentácie),
• kultúru písania kódu,
• skúsenosť s externými APIs,
• GIT

Chceme ťa v tíme, ak ovládaš alebo sa chceš naučiť toto:

• EcmaScript 6,
• znalosť niektorých frameworkov alebo knižníc pre vytváranie SPAs (používame napríklad React JS),
• TDD / BDD (Karma, Mocha…),
• znalosť webdesign princípov,
• skúsenosť s niektorým Javascript task runnerom a / alebo build nástrojmi (Grunt, Gulp alebo Webpack)

Okrem schopností je pre nás rovnako dôležitá aj tvoja osobnosť. Sme skvelý kolektív a preto hľadáme ďalších príjemných, pozitívne naladených ľudí, ktorí sú schopní pracovať zodpovedne, majú proaktívny prístup k riešeniu problémov a zadaným úlohám - ale vedia sa s nami aj zabaviť, keď je príležitosť.

Vznikli sme v roku 2010 ako nekonvenčný technologický start-up, vyvíjajúci softvér na mieru. Vďaka tímu nadšencov sa nám za niekoľko rokov podarilo vybudovať úspešný softvérový dom, kde nás spolupracuje viac ako 50. Zameriavame sa na databázové, transakčné a business intelligence riešenia v cloude. JUMP soft budujeme ako firmu s priateľskou a otvorenou kultúrou, na princípoch profesionality, slobody a zodpovednosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3848314  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac