Junior Analytik

JUMP soft a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100 eur (aspoň 1 ročná prax analytika) *

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

skutočnú hodnotu nájdeš ukrytú medzi riAdkami. zbieraj, aNalyzuj, vyhodnocuj a rozvíjAj jadro svojho Logického uvažovania. mY ti poSkytneme zázemie, firemnú kultúru a sEnior leaDership, Aby sI mohol rásť a posTaviť sa Akejkoľvek výzve čelom. budúcnosť sú big data. stačí si ju už len vymodelovať.

Úlohou junior analytika je pod vedením skúsenejšieho kolegu spracovávať vstupy od zákazníka a pretvárať ich na špecifikáciu informačného systému. Budeš pracovať v rôznych fázach vývoja softvéru, od analýzy biznis domény cez špecifikáciu riešenia až po jeho testovanie.

Tvojou každodennou prácou bude:

- analýza a dokumentovanie požiadaviek na funkcionalitu od zákazníka
- identifikácia potrieb a požiadaviek zákazníka pri rozvoji informačných systémov
- analýza biznis procesov a prípadov použitia (Use Case)
- analýza existujúceho stavu riešenia na úrovni biznis a aplikačnej architektúry
- analýza problémovej domény
- návrh a špecifikácia riešenia, tvorba zadaní pre programátorov
- tvorba dátového modelu a analytickej dokumentácie
- tvorba návrhov obrazoviek používateľských rozhraní
- priebežné testovanie riešenia, tvorba dokumentácie k testom
- komunikácia s technologickým tímom a projektovým manažérom

Nie sme korporát, snažíme sa pracovať čo najviac „smart“. Neustále sa vyvíjame a chceme, aby sa u nás všetci cítili komfortne. Pracujeme v malých agilných tímoch zameraných na výsledky. Sloboda v práci je pre nás samozrejmosťou. Čo sú benefity, ktoré ti ponúkame?

- profesionálne pracovné prostredie so vzájomnou dôverou
- prácu na rôznych typoch IT projektov
- možnosť neustáleho učenia sa nových technológií
- internú vzdelávaciu akadémiu, kde pravidelne diskutujeme o nových IT trendoch
- kvalitnú analytickú, programátorskú a manažérsku podporu
- športovú kartu Multisport
- pravidelné teambuildingy a firemné raňajky
- moderné priestory v Starom meste
- bicie a fit zónu priamo v kancelárii

* Pri ponúkanom plate zvážime na pohovore Tvoje skúsenosti a schopnosti. Chceme odmeňovať spravodlivo, podľa Tvojho prínosu pre našu firmu. Pri kandidátoch s väčším množstvom skúseností a dlhšou praxou ponúkame aj vyššiu základnú zložku platu (+ projektové odmeny, motivačné odmeny....). Pri živnostníkoch je odmena fakturovaná na základe dodanej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Ako junior analytik by si mal mať dobré logické myslenie, schopnosť analyzovať informácie a vybrať z nich podstatu. Hľadáme usilovných, cieľavedomých ľudí, ktorí sa neboja neznámeho, chcú na sebe pracovať a robiť na väčších IT projektoch, ktoré pomáhajú modernizovať naše štátne služby.

Výhodou je mať:

- základný prehľad v rámci analýzy a špecifikácie softvéru
- základný prehľad v rámci testovania softvéru
- základný prehľad vo webových technológiách (HTML, XML, JSON)
- práca s dátami a databázami (Excel, SQL)
- ak ti hovoria niečo skratky UML, BPMN, EA je to plus, ak nie, naučíš sa
- základné znalosti programovania (Java, C#, JavaScript, Python, Ruby a iné)

Vznikli sme v roku 2010 ako nekonvenčný technologický start-up, vyvíjajúci softvér na mieru. Vďaka tímu nadšencov sa nám za niekoľko rokov podarilo vybudovať úspešný softvérový dom, kde nás spolupracuje viac ako 50. Zameriavame sa na databázové, transakčné a business intelligence riešenia v cloude. JUMP soft budujeme ako firmu s priateľskou a otvorenou kultúrou, na princípoch profesionality, slobody a zodpovednosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3713744  Dátum zverejnenia: 10.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100 eur (aspoň 1 ročná prax analytika) *