Senior SysAdmin

JUMP soft a.s.

Miesto práce
Fazuľová 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000,- eur *

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

„Robíme veci inak ako ostatní“ - to si už určite počul veľakrát. Príď preto radšej osobne a zaži kultúru mladej firmy s inšpiratívnou víziou, v ktorej dbáme v prvom rade o to, aby si sa u nás vždy cítil dobre a mohol sa realizovať. Dĺžku pracovnej doby si vyskladaj v závislosti od tvojich ďalších projektov. Chceš mať voľnú ruku pri výbere technológií? Máš rád výzvy a baví ťa riešiť problémy rýchlo a agilne? Rád prinášaš nové riešenia a máš chuť veci neustále vylepšovať? Hľadáme skúseného a zodpovedného Senior SysAdmina do nášho teamu v Bratislave:
- DevOps s dôrazom na automatizáciu release managementu (Gitlab CI, Kubernetes, Docker, Maven)
- administrácia Linux serverov na úrovni skutočného seniora
- administrácia Windows serverov
- administrácia aplikačných serverov, prevažne Tomcat a WildFly
- administrácia SQL databáz
- prevádzka a monitoring webových aplikácii
- administrácia cloudových systémov (VMWare, GCP, AWS)

Hľadáme skúseného administrátora, ktorý si rovnako ako s jadrom OS rozumie aj s ľuďmi. Ak ti vyhovuje moderné start-up prostredie, veľká flexibilita a sloboda v práci, budeš sa tu cítiť ako doma. Základom práce je aktívna účasť pri vývoji aplikácii z pozície skúseného SysAdmina - vytvoriť bezproblémové prostredie pre release management a produkčný beh aplikácii. Mal by si teda ovládať na dobrej úrovni niekoľko štandardných technológií a programov:
- Linux na úrovni skutočného seniora
- Windows Server na úrovni aspoň základnej konfigurácie a dobrého všeobecného prehľadu
- PostgreSQL, MariaDB a výhodou sú skúsenosti s MS SQL
- JAVA aplikačné servery, prevažne Tomcat a WildFly
- Nginx, HAProxy
- VMWare vSphere, GCP, AWS
- Docker, Kubernetes
- Scriptovanie, GIT

Okrem technologických skúseností hľadáme aj fajn kolegu, ktorý zapadne do nášho kolektívu. Hľadáme osobnosť, ktorá je do veľkej miery samostatná, otvorená novým technológiám a chce sa posúvať ďalej.

Snažíme sa aby sa u nás všetci cítili komfortne a mali k dispozícii všetko, čo potrebujú. Naším cieľom je pripraviť každému moderné a inšpiratívne pracovné miesto, kde sa dobre pracuje. Pracujeme v malých agilných tímoch zameraných na výsledky. Čo sú výhody, ktoré ti ponúkame?
- prácu na moderných IT projektoch
- internú vzdelávaciu akadémiu, kde pravidelne diskutujeme o nových trendoch
- kvalitnú analytickú, programátorskú a manažérsku podporu
- športovú kartu Multisport
- moderné priestory v Starom meste
- pravidelné teambuildingy a firemné raňajky
- super kávu zdarma, tulivaky, fit zónu a nádherný výhľad na Bratislavu
- super kolegov

* Pri ponúkanom plate zvážime na pohovore Tvoju senioritu, skúsenosti a schopnosti. Chceme odmeňovať spravodlivo, podľa Tvojho prínosu pre našu firmu. Ponúkané minimum je pre uchádzačov s minimálnymi skúsenosťami v danej seniorite. Pri kandidátoch s väčším množstvom skúseností a väčšou praxou ponúkame aj vyššiu základnú zložku platu (+ projektové odmeny, motivačné odmeny....). Pri živnostníkoch je fakturovaná odmena na základe dodanej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vznikli sme v roku 2010 ako nekonvenčný technologický start-up, vyvíjajúci softvér na mieru. Vďaka tímu nadšencov sa nám za niekoľko rokov podarilo vybudovať úspešný softvérový dom, kde nás spolupracuje viac ako 50. Zameriavame sa na databázové, transakčné a business intelligence riešenia v cloude. JUMP soft budujeme ako firmu s priateľskou a otvorenou kultúrou, na princípoch profesionality, slobody a zodpovednosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3664906  Dátum zverejnenia: 11.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000,- eur *