Finančný analytik junior

JUMP soft a.s.

Miesto práce
Fazuľová 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme milého kolegu/kolegyňu, ktorý je zanietený pre oblasť financií. Mal by rozumieť základným finančným pojmom a chápať ich vplyv na ekonomiku firmy. Náš nový "finančník" by mal byť tímový hráč, ktorý si veľmi dobre rozumie s ľuďmi aj s excelom.

Robíme veci inak ako ostatní, uvidíš to na každom kroku. Pracujeme na zaujímavých projektoch, ktoré zlepšujú kredit našej krajiny. Zažiješ kultúru mladej firmy s inšpiratívnou víziou. Do práce budeš chodiť rád, lebo je tu plno výziev a ľudí, ktorí ti pomôžu učiť sa nové veci. Budeme dbať na to, aby si sa tu cítil dobre a čo budeš u nás robiť?

-zostavovať budget a implementovať čiastkové budgety do jedného celku (finančných výkazov)
-pripravovať manažérske a účtovné reporty
-získavať dáta do reportov
-premosťovať účtovné informácie do manažérskych reportov
-pripravovať controllingové reporty
-pripravovať návrh úhrad
-zabezpečovať realizáciu úhrad a súvisiacu komunikáciu, evidenciu
-pravidelne komunikovať s účtovníkom a riešiť s ním operatívne veci.

Snažíme sa, aby sa u nás všetci cítili komfortne a mali k dispozícii všetko, čo potrebujú. Našim cieľom je pripraviť každému moderné a inšpiratívne miesto, kde sa dobre pracuje. Pracujeme v malých tímoch zameraných na výsledky. Sloboda v práci je pre nás samozrejmosťou. Čo sú výhody, ktoré ti ponúkame?

-možnosť učiť sa od skúsených kolegov
-možnosť využívať internú vzdelávaciu akadémiu
-možnosť dodatočného vzdelávania v danom obore
-športová karta Multisport
-pravidelné teambuildingy
-spoločné firemné raňajky
-moderné firemné priestory v Starom meste
-bezplatný parking
-relax room
-fit zóna priamo v kancelárií
-možnosť zahrať si na bicích :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Hľadáme juniora, výhodou však je aspoň krátka prax v odvetví. Ako správny analytik by si mal mať zmysel pre detail a zodpovednosť, výhodou je, ak sa vyznáš v účtovníctve a vieš sa orientovať aj vo finančných výkazoch. Ak Ti vyhovuje moderné start-up prostredie a sloboda v práci, budeš sa tu cítiť ako doma. Keďže budeš pracovať s financiami, potrebujeme, aby si spĺňal niektoré predpoklady:

-vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
-programy MS Office, priorita excel - pokročilý/expert
-ovládaš základné KPI a pojmy finančnej analýzy (-likvidita, solventnosť, ziskovosť, W/C, ROE, IRR,…)
-ovládaš finančné modelovanie
-výhodou je znalosť AJ

Vznikli sme v roku 2010 ako nekonvenčný technologický start-up, vyvíjajúci softvér na mieru. Vďaka tímu nadšencov sa nám za niekoľko rokov podarilo vybudovať úspešný softvérový dom, kde nás spolupracuje viac ako 50. Zameriavame sa na databázové, transakčné a business intelligence riešenia v cloude. JUMP soft budujeme ako firmu s priateľskou a otvorenou kultúrou, na princípoch profesionality, slobody a zodpovednosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Fazuľová 7
811 07 Bratislava
ID: 3280598   Dátum zverejnenia: 8.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou