Reagujte bez životopisu

Kaderníčka/kaderník/barber

Júlia Siposová - La Fam sss

Miesto práce
Kasárenská, Šamorín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiacDohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kaderníka/barbera do Kaderníctva Benissimo v Šamoríne.

Popis práce:

Hľadáme skúseného a kreatívneho kaderníka/barbera, ktorý sa pridá k nášmu tím. Ak máte vášeň pre vlasovú tvorbu, záujem o najnovšie trendy v oblasti strihov a farieb a chcete pracovať v priateľskom prostredí, ste tou správnou osobou pre nás!

Zodpovednosti:

Poskytovanie kvalitných strihov, farieb a úprav vlasov pre našich klientov podľa ich požiadaviek a štýlu.
Konzultácie s klientmi a ponúkanie individuálnych poradenstiev ohľadom účesov a vlasovej starostlivosti.
Údržba a čistenie pracovného prostredia a nástrojov.
Aktívne sledovanie najnovších trendov v kaderníckom umení a príležitostné účasť na školeniach a workshope.
Komunikácia s klientmi a budovanie dlhodobých vzťahov.
Požiadavky:

Dokončené odborné vzdelanie v oblasti kaderníctva/barberstva.
Minimálne 2 roky praxe v rovnakej alebo podobnej pozícii.
Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme.
Záujem o neustále zdokonaľovanie sa a rozvíjanie nových techník a trendov.
Dobré komunikačné a medziľudské schopnosti.
Ponúkame:

Stabilnú pracovnú pozíciu v renomovanom salóne s príjemným pracovným prostredím.
Možnosť profesionálneho rozvoja a rastu vo vašej kariére.
Konkurenčný plat a bonusový systém.
Príjemný kolektív a priateľská atmosféra.
Ak si myslíte, že ste vhodný kandidát pre túto pozíciu, pošlite nám svoj životopis.

Tešíme sa na stretnutie s vami!

Uchádzačmi o zamestnanie prosím kontaktujte kaderníctvo na tel. čísle 0904 213 765

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, šikovnosť v obore

Kaderníctvo, barber

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4783977  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac