Logo JUKA stavby s.r.o.

Asistentka - Administratívna pracovníčka

JUKA stavby s.r.o.

Miesto práce
Rosinská cesta 12, Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 670 EUR/mesiac6 hodinový skrátený úväzok. Platové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore na základe pracovných skúseností a druhu pracovného pomeru kandidáta. Po skúšobnej dobe a zapracovaní, bude mzda prehodnotená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Administratívne práce
  • Spracovanie a distribúcia pošty
  • Starostlivosť o chod kancelárie
  • Telefonická a Emailová komunikácia v Slovenskom aj Nemeckom jazyku
  • Predpríprava účtovníctva
  • Evidencia a spracovanie dokumentov v Slovenskom aj Nemeckom jazyku
  • Zapisovanie údajov do databázy
  • Príprava podkladov pre vedenie spoločnosti
  • Práca s Internetom
  • Úprava webových a facebookových stránok
  • Aktívna práca v počítačových programoch - Word, Excell, fakturačný program

  • Stabilné pracovné miesto
  • Vlastná kancelária
  • Firemný mobilný telefón / PC
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Priama podpora nadriadeného
  • Podľa potreby flexibilný pracovný čas

Žiadame Vás o zaslatie životopisu v slovenskom, alebo nemeckom jazyku na mailovú adresu [email protected],
alebo [email protected]. Žiadame uchádzačov, ktorí neovládajú nemecký jazyk, aby nás nekontaktovali.

Zároveň INFORMUJEME, že momentálne sídlo spoločnosti je Národná 34. Avšak spoločnosť je presťahovaná od 1.6.2024 do nových priestorov a to na ROSINSKEJ CESTE 12 kde sa konajú pohovory.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.6.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

JUKA stavby s.r.o a JUKA Bau GmbH. Spoločnosť je zameraná na stavebníctvo, developersku činnosť a sprostredkovanie práce v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Zodpovednosť
  • Komunikatívnosť a pozitívne nastavenie
  • Samostatnosť
  • Spoľahlivosť
  • Administratívne zručnosti
  • Schopnosť pracovať pod tlakom
  • Tímová spolupráca
  • Flexibilita
  • Nápaditosť
  • Chuť do práce

JUKA Bau GmbH / Bau und Vermittlung/ je spoločnosť pôsobiaca najmä v oblasti stavebníctva na nemeckom trhu a vzhľadom na dobré vzťahy s obchodnými partnermi v Nemeckej republike rozvíjajúca sa aj v sprostredkovateľskej a developerskej činnosti. Bola založená spoločnosťou JUKA stavby s.r.o., ktorá je slovenská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom aj nemeckom trhu už viac ako 20 rokov, najmä v oblasti stavebníctva. Spoločnosť má dlhoročnú prax a skúsenosti v oblasti stavebného podnikania rôznych odvetví výstavby. Pre našu spoločnosť v Nemecku a našich partnerov hľadáme stabilných, kreatívnych a komunikatívnych ľudí s ktorými sa môžeme ďalej rozvíjať. Pre obe spoločnosti pracuje v súčastnosti viac ako 30 stabilných živnostníkov a 4 zamestnanci.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4837758  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 670 EUR/mesiac