Zvárač -Nemecko

JUKA stavby s.r.o.

Miesto práce
Národná 34, Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
13.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
17,00 Eur/hod nettto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného zvárača MIG - živnostníka, na rôzne zváračské práce v Nemecku. Mesto bude upresnené vybraným uchádzačom.

Znalosť nemeckého jazyka - pracovná nemčina.

Platové podmienky : 17,00- Eur/hod., ubytovanie je zabezpečené a hradené, cestovné a stravné si hradí každý sám.

Turnusy sú štvortýždňové.

- zabezpečené a hradené ubytovanie
- možnosť platového rastu, pri dobrej spolupráci
- vyplatenie zálohy po dvoch odpracovaných týždňoch
- včasné a rýchle vyplácanie faktúr
- práca dlhodobo
- zázemie v stabilnej spoločnosti

Kontaktovať nás môžte telefonicky na čísle - 00421904398338 pani Katarína Knap, alebo nám zasielajte životopisy na mail - [email protected] .eu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.1.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

- prax
- vlastné auto
- samostatnosť, dochvíľnosť a zodpovednosť
- príjemné vystupovanie, vedieť pracovať v kolektíve
- schopnosť komunikovať v nemeckom jazyku

JUKA Bau GmbH / Bau und Vermittlung/ je spoločnosť pôsobiaca najmä v oblasti stavebníctva na nemeckom trhu a vzhľadom na dobré vzťahy s obchodnými partnermi v Nemeckej republike rozvíjajúca sa aj v sprostredkovateľskej a developerskej činnosti. Bola založená spoločnosťou JUKA stavby s.r.o., ktorá je slovenská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom aj nemeckom trhu už viac ako 15 rokov, najmä v oblasti stavebníctva. Spoločnosť má dlhoročnú prax a skúsenosti v oblasti stavebného podnikania rôznych odvetví výstavby. Pre našu spoločnosť v Nemecku a našich partnerov hľadáme stabilných, kreatívnych a komunikatívnych ľudí s ktorými sa môžeme ďalej rozvíjať. Pre obe spoločnosti pracuje v súčastnosti viac ako 60 stabilných živnostníkov a 8 zamestnancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JUKA stavby s.r.o. / JUKA Bau GmbH-NEMECKO
Národná 34
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Knap
Tel.: +421904398338
E-mail: poslať životopis
ID: 2552457   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   17,00 Eur/hod nettto