Juicer / Barista

JuiceFactory s.r.o.

Miesto práce
Laurinská 2, Bratislava
Termín nástupu
17.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850 € + príplatky za víkendy a sviatky + tipsy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vitajte v JuiceFactory - prvom skutočnom Juice Bare v Bratislave! Sme mladá ctižiadostivá spoločnosť hľadajúca pre náš nový obchod v centre mesta nových členov tímu. Ak milujete naše šťavy - Juici, vieš sa nechať nadchnúť našimi Ciabatami a lahodonou kávou a ak sa Vieš svojou priateľskosťou a zdvorilím vystupovaním postarať o dobrú náladu, tak hľadáme práve Teba!

Buď pri tom, keď zriadime nové miesto a implementujeme náš úspešný koncept do Bratislavy.

Hľadáme na otvorenie našého nového Juice Baru v Bratislave motivovaných, priateľkých a usmiatych pracovníkov ako:

Juicer / Barista (ka)
- Aktívny predaj a priamy servis zákazníkovi
- Vášeň pre dobré jedlo, pitie a hudbu
- Tímového hráča
- Sympatický vzhľad a výrazná radosť pri zaobchádzaní s ľuďmi
- Dobré nemecké alebo anglické jazykové znalosti, iné jazyky sú výhodou
Viacsmerná prevádzka od pondelka do nedele

Pre túto pozíciu na základe plného pracovného úväzku, v závislosti od vašich odborných kvalifikácií a skúseností, sa uplatňuje mesačná mzda vo výške dohodou. Okrem toho ponúkame zvýšenie platov a prínosy založené na výkonnosti.

Staňte sa súčasťou nášho mladého a dynamického tímu a pošlite životopis a aktuálnu fotografiu na bratislava@juicefactory.at.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ahoj! Juice Factory sú čerstvo vyrobené ciabatty, nádherné Smoothiebowls, prémiové kávy, sladké pochúťky a iné živé koktaily a nápoje, ktoré potešia všetky chuťové bunky.

Rybárska brána 1
811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 3416927   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 € + príplatky za víkendy a sviatky + tipsy