Sanitár

JUHAPHARM, s. r. o.

Miesto práce
Tajovského, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dodržiavanie zásad hygienického režimu a prevádzkového poriadku kliniky,
- dezinfekcia priestorov kliniky,
- upratovanie s použitím bežných čistiacich a dezinfekčných prostriedkov (zametanie, vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, umývanie podlahy čistenie okien, atď.),
- zabezpečenie sanitárneho vybavenia toaliet a pod.,
- vykonávanie ďalších pomocných prác podľa pokynov nadriadeného

Ponúkame Vám príjemné pracovné prostredie
- prácu v priateľskom kolektíve
- garantovanú dlhodobú spoluprácu
- systém zamestnaneckých výhod

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Spoločnosť JUHAPHARM, s.r.o. pôsobí v oblasti lekárenskej starostlivosti a estetickej medicíny. Je držiteľom Osvedčenia o spôsobilosti vykonávať výskum a vývoj a certifikátu ISO STN EN 9001:2016. JUHAPHARM, s.r.o. je súčasťou uznávaného klastra Cassovia Medi Valley a ako partner sa spolupodieľa na realizácii projektu OPENMED. (juhapharm.eu)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4435171  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 350 EUR/mesiac