Logistik/Skladník

JUHAPHARM, s. r. o.

Miesto práce
Mojmírova, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzické preberanie tovaru od dodávateľov
- spracovávanie objednávok tovaru
- monitorovanie stavu zásob v centrálnom sklade a plánovanie dodávania tovaru na jednotlivé prevádzky
- evidencia nakupovaných položiek
- skladové hospodárstvo (príjem tovaru, výdaj tovaru, balenie tovaru, expedovanie tovaru)
- udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
- zodpovednosť za správu tovarových položiek, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade a pri vykládke tovaru

Ponúkame Vám príjemné pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy:
- prácu v priateľskom kolektíve
- samostatný výkon práce
- garantovanú dlhodobú spoluprácu
- školenia a zvyšovanie znalostí a zručností
- motivujúce finančné ohodnotenie, notebook, mobil
- systém zamestnaneckých výhod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné organizačné schopnosti,
- zodpovedný prístup k práci a dodržiavaniu termínov,
- samostatnosť,
- komunikatívnosť,
- flexibilita,
- tímový hráč,
- nadväzovanie dlhodobých vzťahov s klientmi,

Spoločnosť JUHAPHARM, s.r.o. pôsobí v oblasti lekárenskej starostlivosti a estetickej medicíny. Je držiteľom Osvedčenia o spôsobilosti vykonávať výskum a vývoj a certifikátu ISO STN EN 9001:2016. JUHAPHARM, s.r.o. je súčasťou uznávaného klastra Cassovia Medi Valley a ako partner sa spolupodieľa na realizácii projektu OPENMED. (juhapharm.eu)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4397552  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac