Lekár v dermatovenerologickej ambulancii so zabezpečením atestácie

JUHAPHARM, s. r. o.

Miesto práce
Dermacenter, Toryská, Košice - mestská časť Západ
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 365 EUR/mesiaca postupný rast platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou profesionálneho tímu spoločnosti DC MEDICAL (dcmedical.eu), ktorá je jedným z najväčších poskytovateľov zdravotnej starostlivosti v oblasti estetickej medicíny, plastickej chirurgie a zubnej stomatológie na Slovensku. Sme moderná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá ponúka nadštandardné služby tímu špecialistov s najmodernejším prístrojovým vybavením v troch krajských mestách, v Bratislave, Nitre a Košiciach. Kvalita poskytovaných služieb tvorí základ našej každodennej práce. Spokojnosť našich zákazníkov nás neustále motivuje zlepšovať a prispôsobovať portfólio poskytovaných služieb. Do DERMACENTRA v Košiciach hľadáme lekára s možnosťou zabezpečenia a zápisu do atestačnej prípravy a zaškolenia na laserové a estetické zákroky v rámci dermatológie.

- zabezpečenie atestačnej prípravy
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa,
- príjemné pracovné prostredie,
- systém zamestnaneckých výhod,
- teambuilding
- zvyšovanie odborného rastu ( školenia, kongresy na Slovensku a v zahraničí)
- dlhodobá perspektíva
- stabilná a perspektívna práca v modernej dermatovenerologickej ambulancii
- práca s moderným vybavením

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecný lekár alebo dermatovenerológ/dermatológ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

dermatovenerológia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita,
- chuť učiť sa
- loajálnosť
- profesionálnosť
- empatický a trpezlivý prístup k pacientom

Spoločnosť JUHAPHARM, s.r.o. pôsobí v oblasti lekárenskej starostlivosti a estetickej medicíny. Je držiteľom Osvedčenia o spôsobilosti vykonávať výskum a vývoj a certifikátu ISO STN EN 9001:2016. JUHAPHARM, s.r.o. je súčasťou uznávaného klastra Cassovia Medi Valley a ako partner sa spolupodieľa na realizácii projektu OPENMED. (juhapharm.eu)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4162578  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 365 EUR/mesiac