Finančný analytik

JUHAPHARM, s. r. o.

Miesto práce
Tajovského, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme Finančného analytika, ktorého náplňou bude:
- podieľať sa na procesoch plánovania a reportovanie výsledkov priamemu nadriadenému,
- mapovanie konkurencie,
- aktívna spolupráca pri tvorbe cien,
- vypracovávať pravidelné reporty na základe dostupných dát a analýzy podľa špecifických požiadaviek, analýzy rozdielov plánu a skutočnosti,
- participácia na tvorbe nových reportov spoločnosti,
- analýza hodnotenia výsledkov jednotlivých období,
- analýza finančných ukazovateľov, optimalizácia ukazovateľov.

- práca v príjemnom kolektíve,
- samostatný výkon práce,
- garantovaná dlhodobá spolupráca,
- uplatnenie vlastných nápadov a podpora inovácií
- školenia a zvyšovanie znalostí a zručností.

Ďakujeme všetkých uchádzačom o prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov a vo výberovom procese uprednostnime uchádzačov evidovaných na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny v dĺžke trvania min. jeden mesiac.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- logické myslenie, analytické schopnosti
- zmysel pre detail a prácu s číslami
- samostatnosť,
- schopnosť prevziať zodpovednosť,
- pro-aktivita, tímový hráč

Spoločnosť JUHAPHARM, s.r.o. pôsobí v oblasti lekárenskej starostlivosti a estetickej medicíny. Je držiteľom Osvedčenia o spôsobilosti vykonávať výskum a vývoj a certifikátu ISO STN EN 9001:2016. JUHAPHARM, s.r.o. je súčasťou uznávaného klastra Cassovia Medi Valley a ako partner sa spolupodieľa na realizácii projektu OPENMED. (juhapharm.eu)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4041878  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac