Kozmetička - Nitra

JUHAPHARM, s. r. o.

Miesto práce
Štefaniková trieda 61, okres Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dermatokozmetické centrum DERMACENTER v NITRE hľadá aktívnu a komunikatívnu kozmetičku, s chuťou vzdelávať sa a osobnostne rásť. Ponúkame prácu v s najmodernejšími kozmetickými prístrojmi v luxusných priestoroch a príjemnom prostredí. Pozícia je vhodná aj pre absolventov. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať. Bližšie informácie ohľadom pracovnej doby, podmienok a mzdy budú poskytnuté na osobnom pohovore.

Ponúkame Vám mladé pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy:
- zaujímavé platobné ohodnotenie
- samostatný výkon práce
- garantovanú dlhodobú spoluprácu
- moderné a špičkové vybavenie
- kvalitné pracovné materiály
- školenie a zvyšovanie znalostí a zručností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kozmetik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dosiahnuté stredoškolské vzdelanie s maturitou so zameraním na odbor kozmetička
- profesionálny prístup ku klientom a k riešeniu problémov
- bezúhonnosť, samostatnosť, lojalitu
- komunikatívnosť, flexibilitu
- príjemné vystupovanie
- spoľahlivosť
- potenciál vedomostne rásť a učiť sa

Spoločnosť JUHAPHARM, s.r.o. pôsobí v oblasti lekárenskej starostlivosti a estetickej medicíny. Je držiteľom Osvedčenia o spôsobilosti vykonávať výskum a vývoj a certifikátu ISO STN EN 9001:2016. JUHAPHARM, s.r.o. je súčasťou uznávaného klastra Cassovia Medi Valley a ako partner sa spolupodieľa na realizácii projektu OPENMED. (juhapharm.eu)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2810883  Dátum zverejnenia: 13.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou