Notársky koncipient/ Študent 5. ročníka

JUDr. Veronika Hudáková, PhD. - Notársky úrad

Miesto práce
Hodská 389/6, Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
866 EUR/mesiacHrubá mzda závisí od skúseností a osobných kvalít uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vybavovanie dedičskej agendy

- prípravné úkony pri spisovaní notárskych listín o právnych úkonoch a pri osvedčovaní právne významných skutočností

- konanie vo veciach notárskych úschov

- konanie vo veciach notárskych centrálnych registrov

- poskytovanie právneho poradenstva

- osvedčovanie správnosti fotokópií listín (vidimácia)

- osvedčovanie pravosti podpisov (legalizácia)

- ďalšie administratívne úkony súvisiace s činnosťou notárskeho úradu (napr. evidencia pošty a archivácia listín)

Ak túžite pracovať v príjemnom profesionálnom prostredí a mať možnosť kariérneho rastu, neváhajte zaslať svoj životopis s motivačným listom na [email protected].

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor. Ďakujem za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, lojalita, príjemné vystupovanie
- zodpovedný, precízny a samostatný prístup
- predchádzajúca prax na notárskom úrade výhodou

www.notar-galanta.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Veronika Hudáková, PhD.
E-mail: poslať životopis
ID: 4795959  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac