Správca budovy/ osobný vodič

JUDr. Stacho Chladný, súdny exekútor

Miesto práce
Stráž 223, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa budovy
- správa nehnuteľností (správa budovy, priestorov a okolia, starostlivosť o údržbu priestorov, vykonávanie všetkých malých opráv, pravidelná kontrola a nahlasovanie poškodení, nehôd, opráv)
- zodpovednosť za bezchybný stav nehnuteľností (celoročná údržba a starostlivosť o okolie budovy kosenie, zametanie, odpratávanie snehu)
- zabezpečenie a evidencia vykonávania pravidelných technických revízií a kontrol na spravovaných zariadeniach podľa platnej legislatívy
- kontrola a evidencia dodávky všetkých energií, ich vyhodnocovanie
- výber, komunikácia a zabezpečovanie dodávateľov externých technických služieb

Správa vozového parku
- kompletná správa vozového parku (zabezpečenia nákupu pneumatík, čistenie, evidencia a zabezpečenie pravidelného servisu v autorizovaných servisoch )
- zabezpečenie zákonných podmienok pre prevádzku motorových vozidiel (sledovanie zákonných lehôt na STK a iné)

Osobný šofér
- na základe individuálnych požiadaviek vedenia spoločnosti vykonávanie funkcie profesionálneho osobného vodiča motorového vozidla

Informácie o výberovom konaní

- manuálne a montážne zručnosti
- základné zručnosti v práci z PC (kancelársky balík MS Office)
- vodičský preukaz typu B
- do istej miery časová flexibilita (v dni v ktorých sa bude plniť funkcia osobného šoféra)
- príjemné vystupovanie
- diskrétnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Exekútorský úrad so sídlom vo Zvolene
www.exekutorzv.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3242804  Dátum zverejnenia: 15.11.2017