Administratívny pracovník

JUDr. Oľga Melišíková PhD., notár

Miesto práce
Cukrovarská 4326/1a, Sereď
Termín nástupu
01.07.2022
900 EUR/mesiacPo zotrvaní v TPP, po ukončení skúšobnej doby polročné odmeny a forma možných príplatkov v závislosti od spokojnosti zamestnávateľa.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Od zamestnanca sa vyžaduje telefonická a osobná komunikácia s klientmi, samostatná práca na PC v notárskom programe (ovládanie Word). Súčasťou práce je formálna predpríprava notárskych listín, spisová evidencia, pošta a všetka činnosť zverená notárom na základe poverenia zamestnancovi, slušnosť, komunikatívnosť. Uprednostnený zamestnanec doteraz pracujúci v justícií, advokácií, exekútorskom úrade a pod. (nie je podmienkou).

Žiadame uchádzača o zamestnanie zaslať krátky životopis a motivačný list v slovenskom jazyku na email: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Gmail - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

administratívny zamestnanec

Počet rokov praxe

3

Slušnosť, komunikatívnosť, nekonfliktnosť.

Notárka
ID: 4335404  Dátum zverejnenia: 22.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac