Notársky kandidát/koncipient

JUDr. Miroslav Holčík - notár

Miesto práce
Námestie 1. mája, Piešťany
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 2 000 EUR/mesiacMzda od 1.000,- € do 1400,- € (brutto) sa týka koncipienta, mzda notárskeho kandidáta od 1.700,-€ (brutto). Výška mzdy sa odvíja od praxe, plnenia pracovných úloh, ... + bonusy, odmeny, pravidelné prehodnocovanie výšky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Štandardná náplň práce notárskeho kandidáta/koncipienta

- možnosť výrazného kariérneho rastu a finančného ohodnotenia
- rozsiahla právna agenda a účasť (koncipientov aj kandidátov) na všetkých úkonoch v zmysle Notárskeho poriadku a ďalších právnych predpisov (dedičské pojednávania, dražby, notárske úschovy, záložné práva, zmluvy, závety, Obchodné právo,...)
- komplexná príprava koncipientov na notárske skúšky.
- mladý, výborne fungujúci kolektív

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

samostatnosť, lojálnosť, kolegiálnosť,
príjemné vystupovanie, spoľahlivosť

Spoločenstvo notárov - JUDr. Miroslav Holčík a Miroslav Kupec
www.notarpiestany.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4220966  Dátum zverejnenia: 21.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac