Administratívny pracovník v advokátskej kancelárii (Nitra)

JUDr. Miroslav Belica - advokát

Miesto práce
Štefánikova 79, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
02.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecná administratívna agenda v advokátskej kancelárii, práca s advokátskymi a správcovskými (konkurznými) spismi, poštou, zabezpečovanie chodu kancelárie. Písomná a slovná komunikácia s obchodnými partnermi. Agenda ľudských zdrojov a iné.

Ponúkame priestor pre vzdelávanie, profesný a odborný rast, prístup k aktuálnym odborným publikáciám, MultiSport kartu a iné.

Ak ťa táto ponuka oslovila, chceš rozšíriť náš kolektív a zároveň spĺňaš vyššie uvedené podmienky, žiadame o zaslanie životopisu s fotografiou a súhlasom so spracovaním osobných údajov, prípadne motivačného listu, to všetko v slovenskom jazyku.

Po uplynutí zverejnenia tejto ponuky (začiatok apríla 2018) budeme kontaktovať uchádzačov spĺňajúcich uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, lojalita, diskrétnosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, analytické myslenie, odolnosť voči stresu, flexibilita, schopnosť pracovať v tíme.

Advokátska kancelária poskytuje právne poradenstvo tuzemským a zahraničným subjektom najmä v oblastiach obchodného, občianskeho, trestného, daňového a insolvenčného práva.

Úspešného uchádzača čaká perspektívna práca v mladom a dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3328974  Dátum zverejnenia: 7.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou