Zamestnanec poverený notárom, koncipient, kandidát

JUDr. Iveta Grellová PhD. - Notársky úrad

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
780 - 1 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Notársky úrad JUDr. Ivety Grellovej, PhD. hľadá nového kolegu/kolegyňu na pracovnú pozíciu zamestnanec poverený notárom (administratívny pracovník), notársky koncipient alebo notársky kandidát. Ponúkame prácu v príjemnom prostredí s možnosťou profesijného rastu a osobnostného rozvoja. Predchádzajúca skúsenosť s prácou na notárskom úrade nie je nevyhnutná, avšak je výhodou.

Náplňou práce zamestnanca je najmä: príprava podkladov nevyhnutných pre výkon notárskej činnosti (príprava notárskych zápisníc, dedičských rozhodnutí a iných listín), správa dedičskej agendy, poskytovanie podpory notárovi pri výkone notárskej činnosti, osvedčovanie listín a pravosti podpisov, úkony týkajúce sa notárskych centrálnych registrov, administratívna činnosť, komunikácia s klientmi, …

- príjemné prostredie
- profesionálny rast
- koncoročné odmeny
- príspevok na odborné vzdelávanie
- príspevok na jazykový kurz
- príspevok na odbornú literatúru
- možnosť zapožičania odbornej literatúry
- iné benefity podľa vzájomnej dohody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia/stredná ekonomická škola právo, administratíva,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Internet - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosť s prácou na notárskom úrade je vítaná.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme lojálnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, znalosť práce s počítačom, ovládanie strojopisu a chuť učiť sa nové veci. Znalosť cudzieho jazyka je taktiež výhodou.

Notársky úrad poskytuje služby a vykonáva notársku činnosť v zmysle Notárskeho poriadku - zákon č. 323/1992 Zb. o notároch a notárskej činnosti v znení neskorších právnych predpisov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4016238  Dátum zverejnenia: 6.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac