Advokátsky koncipient

JUDr. Ivan Heger

Miesto práce
Na Troskách, Banská Bystrica
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
580

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon samostatnej činnosti advokátskeho koncipienta najmä
- zastupovanie na súdoch a pred správnymi orgánmi (vyjadrenia, žaloby, odvolania, pojednávania)
- príprava a negociácia zmlúv a iných právnych dokumentov
- príprava a vypracovanie písomných podaní pre účely súdu a iných orgánov verejnej moci
- príprava a vypracovávanie právnych analýz, stanovísk, vyjadrení pre klientov v rôznych právnych oblastiach
- problematika obchodného registra
- zastupovanie klientov
- iné právne poradenstvo a komunikácia s klientmi podľa potreby a pokynov
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30.
Prax výhodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Advokátska kancelária Heger & Partners poskytuje svojim klientom komplexné právne služby vo všetkých odvetviach slovenského právneho poriadku.

Našu klientelu tvoria najmä slovenské fyzické a právnické osoby ale i obchodné spoločnosti so zahraničnou účasťou. Pri poskytovaní právnych služieb kladieme dôraz na vysokú odbornosť a efektivitu poskytovanej právnej služby, k čomu napomáha okrem erudovanosti nášho tímu dlhoročná spolupráca s odborníkmi z rôznych právnych odvetví. Advokátska kancelária Heger & Partners spolupracuje s konkurznými a reštrukturalizačnými správcami, notármi, exekútormi, daňovými a účtovnými poradcami, audítormi, dražobnými spoločnosťami, prekladateľmi a tlmočníkmi, odborníkmi z oblasti nehnuteľností a inými advokátskymi kanceláriami na území Slovenskej ale i Českej republiky. Vďaka tejto spolupráci vieme ponúkať riešenia, ktoré zohľadňujú individuálnu situáciu každého klienta a poskytnú mu maximálnu právnu ochranu. Napriek skutočnosti, že preferujeme riešenie sporov klientov mimosúdnou cestou, máme bohaté skúsenosti v zastupovaní klientov pred súdmi Slovenskej republiky. Klientom ponúkame právne zastúpenie v sporoch pred všeobecným súdmi, rozhodcovskými súdmi a rovnako aj v správnych a iných nesporových konaniach.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Na Troskách 3
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3446834   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   580