Čašník, čašníčka

JUDr. Ing. Miroslav Čipák, ORIM-Restaurant

Miesto práce
Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha, vítanie hostí, komunikatívnosť, práca s jedlom a nápojmi. Vyžadujeme odbornosť, kreatívnosť, pracovitosť, vzájomnú výpomoc, kladný vzťah k čistote, úsmev a hlavne dobrú náladu. Snažíme sa vytvoriť kolektív, v ktorom bude práca koníčkom.

výhodné platové podmienky, zamestnanecká strava, pitný režim, čistá nefajčiarska prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Kompletne zrekonštruovaná reštaurácia zameraná na tradičnú kuchyňu so 17 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JUDr.Ing. Miroslav Čipák, ORIM-Restaurant
Saratovská 10/A
84102 Bratislava
ID: 567838   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750