Koncipient (plný úväzok)/ Právnik/-čka (len kratší úväzok)

JUDr. Ing. Ivan Bojna

Miesto práce
Polianky 7b, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohoda
720 - 900 EUR/mesiacUvedené rozpätie mzdy predstavuje základnú nástupnú mzdu pre TPP a závisí od schopností a praxe uchádzača. Spodná hranica je pre absolventa bez dlhšej praxe. Úprava platu bude garantovaná v zmluve, plat sa bude upravovať už v prvom roku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Právna agenda

Variabilita práce v rôznych oblastiach práva, bez práce nadčas.
Čiastočne flexibilný pracovný čas, neskôr ďalšie (HomeOffice, Sick days...), ktoré budú s uchádzačom prebraté osobne.

Záujemcovia, ktorí spĺňajú kritéria uvedené v tejto ponuke, nech pošlú SAMOSTATNÝM EMAILOM na emailovú adresu praca @ akib . sk:
1. MOTIVAČNÝ LIST (v slovenskom aj anglickom jazyku) a
2. ŽIVOTOPIS (v slovenskom jazyku).
BEZ ZASLANIA týchto dokumentov uchádzač NEBUDE ZARADENÝ do výberového konania.

V životopise uchádzač uvedie svoje znalosti (podľa formulovaných požiadaviek). Pri jazykových znalostiach žiadam uviesť aj spôsob nadobudnutia znalosti (t. j. nielen dosiahnutú úroveň). Pri údajoch o praxi uchádzač uvedie aj náplň práce, ktorú uchádzač pri právnickej praxi vykonáva/vykonával.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Požiadavkou je výborná znalosť anglického (na skutočnej úrovni B2, t. j. najmä zvládnutá gramatika; právnická terminológia nie je nevyhnutná) a slovenského jazyka slovom aj písmom (obe znalosti budú testované, rovnako ako schopnosť práce s počítačom podľa určených kritérií). Znalosť nemeckého jazyka je výhodou.

Záujemca by mal byť zodpovedný, precízny, komunikatívny, pozorný pri práci a ochotný ďalej sa vzdelávať.

Špecializujeme sa na:

- obchodné právo,
- občianske právo,
- rodinné právo,
- pracovné právo,
- správne právo.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3970682  Dátum zverejnenia: 18.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 720 EUR/mesiac