Administratívna výpomoc

JUDr. Felix Neupauer, advokát

Miesto práce
Šoltésovej, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 - 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú študentku/študenta na administratívnu výpomoc. Hlavnou náplňou by bola práca s databázou v Microsoft Excel, sťahovanie elektronickej pošty, jej triedenie a evidencia, administratívna výpomoc koncipientov ( tlač dokumentov, scanovanie, dopĺňanie údajov do tabuliek, zakladanie právnych dokumentov do spisov a šanónov). Práca len v pracovné dni- pondelok až piatok v závislosti od rozvrhu (počas semestra ). Práca nie je myslená ako krátkodobá brigáda, hľadáme študenta/tku so záujmom učiť sa a získavať nové vedomosti.

-príjemné pracovné prostredie,
- priestor pre vzdelávanie a odborný rast,
- nenáročná práca.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, posielajte prosím svoje životopisy na našu mailovú adresu s uvedením pozície a s uvedením, ktoré dni môžete pracovať. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky a budú pozvaní na pracovný pohovor. Všetky Vami zaslané materiály budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, právnické, prípadne iné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- znalosť Microsoft Excell a skúsenosti so stránkou www.slovensko.sk vítaná, samostatnosť, precíznosť,lojálnosť, časová flexibilita, systematický prístup k práci.

Renomovaná advokátska kancelária založená v roku 2007 poskytuje komplexné právne poradenstvo v rôznych právnych oblastiach nielen v slovenskom, ale aj v anglickom jazyku. Najaktívnejšie pôsobí v oblasti obchodného práva, práva obchodných spoločností, občianskeho a správneho práva. Samozrejmosťou je zastupovanie klientov pred súdmi, rozhodcovskými súdmi, ale aj rôznymi orgánmi verejnej moci.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3381672  Dátum zverejnenia: 18.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.