Právnik

JUDr. Daniela Vozárová, notár

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
podľa dohody
850 - 1 200 EUR/mesiacNástupný plat závisí od dohody, v závislosti od odbornosti, skúseností a praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude rôznorodá agenda v oblasti občianskeho a obchodného práva, spočívajúca najmä:

- v príprave rôznych typov občiansko a obchodno právnych zmlúv, zápisníc, právnych podaní, právnych analýz
- v samostatnom a komplexnom vedení celého dedičského konania, od prípravy podkladov až po konečné súdne rozhodnutia
- každodenná komunikácia a rokovania s klientmi
- závety, dražby, úschovy, záložné práva, vyporiadania BSM, obchodné spoločnosti a pod.,
- komplexná agenda nehnuteľností
- spolupráca so súdmi, úradmi, exekútormi, veriteľmi, správcami, advokátmi a pod.
- elektronické zápisy do katastra nehnuteľností, obchodného registra a pod.,

- adekvátne ohodnotenie zodpovedajúce Vašej snahe a výsledkom práce
- dynamická, zaujímavá a hlavne stabilná práca s dlhodobou perspektívou;
- príjemné, moderné, nadštandardné pracovné prostredie v centre Banskej Bystrice;
- vynikajúca príležitosť na odborný, profesionálny a osobnostný rast
- práca v priateľskom kolektíve.

Ak ste pozitívne naladený, komunikatívny, zodpovedný, trpezlivý, s chuťou sa učiť nové veci a zaujala Vás naša ponuka, zašlite svoj životopis spolu s motivačným listom a so súhlasom na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení na našu adresu: [email protected].

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Vopred ďakujeme za Vašu reakciu na pracovnú ponuku.

Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť neustále sa vzdelávať a učiť nové veci
- zodpovedný, spoľahlivý a precízny prístup k práci
- komunikačné zručnosti, profesionálne a príjemné vystupovanie
- trpezlivosť, odolnosť, zvládanie stresu
- schopnosť pracovať samostatne, flexibilita
- lojálnosť a ústretovosť

Fungovanie našej kancelárie je založené na ľudskom, priateľskom a vysoko profesionálnom prístupe. Preto hľadáme do nášho tímu niekoho, komu tieto princípy nie sú cudzie a veríme, že takého človeka nájdeme.

Stabilná profesionálna právna kancelária so 16 ročnou praxou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4059423  Dátum zverejnenia: 10.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac