Právnik / Notársky koncipient

JUDr. Daniela Vozárová, notár

Miesto práce
Kuzmányho 19, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacMzda je od 800,- € vyššie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všetky úkony v zmysle Notárskeho poriadku, ktoré môže vykonávať notársky koncipient, najmä kompletné vybavovanie dedičskej agendy vrátane komunikácie s účastníkmi konaní - od prípravy podkladov pre dedičské konanie, spisovanie zápisníc a komunikácia s účastníkmi konaní, exekútormi, veriteľmi, správcami, príprava procesných ako aj konečných súdnych rozhodnutí, príprava všetkých druhov notárskych zápisníc o právnych úkonoch a iných not. písomností, najmä kompletná agenda nakladania s nehnuteľnosťami, BSM, občiansko-právne a obchodno-právne zmluvy, dražby, notárske úschovy, registrácie záložných práv, závety, elektronické zápisy do katastra nehnuteľností a obchodného registra, právny servis obchodných spoločností, e-schránka a pod.

Životopis spolu s aktuálnou fotografiou, dokladom o ukončení právnického štúdia, tel. kontaktom a mailovou adresou zašlite mailom na adresu: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

právnik, notársky koncipient, advokátsky koncipient

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť pracovať samostatne
zodpovednosť a spoľahlivosť
komunikačné schopnosti

Stabilná profesionálna právna kancelária so 16 ročnou praxou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3942638  Dátum zverejnenia: 24.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac