Administratívny zamestnanec na notárskom úrade

JUDr. Barbora Behýlová

Miesto práce
Kapitulská 21, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.01.2022 prípadne skôr po dohode
700 EUR/mesiacHrubá mzda je len spodná hranica mzdy, závisí od skúseností a osobných kvalít uchádzača, ktoré budú preverené na osobnom pohovore. Polročné a ročné odmeny v závislosti od spoľahlivosti a efektívnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Štandardná agenda notárskeho úradu, najmä činnosti v rámci zmlúv, dedičskej agendy, osvedčovacia činnosť (overovanie podpisov a fotokópií), činnosti zabezpečujúce chod notárskeho úradu, komunikácia s úradmi, klientmi, fakturácia, vedenie pokladne, vybavovanie telefonátov, iné administratívne úkony a pod.
Pracovný pomer - trvalý na dobu neurčitú.

Vzdelávanie v oblasti (i) získania právneho povedomia resp. právneho minima v oblasti notárstva, aj práva ako takého pod osobným vedením notára, (ii) elektronizácie štátnej správy, (iii) účasti na seminároch, (iv) IT so zameraním na notárstvo, (v) zvyšovania počítačových zručností, (vi) prístupu ku klientovi - psychológia jednania, vybavenia veci a podobne.
Pevná pracovná doba, príjemné pracovné prostredie, kariérny rast - vedúci notárskeho úradu, ​teambuildingy, sociálny fond.
Polročné a ročné odmeny v závislosti od spoľahlivosti a efektívnosti.
Viac o notárskom úrade sa dozviete na www.nubb.sk

prax u notára, advokáta, exekútora, na súde, prokuratúre výhodou, ale nie podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Administratívne smery

Ostatné znalosti

Strojopis - Expert
Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, precíznosť, multitasking, komunikatívnosť, flexibilita, empatia, príjemné vystupovanie, kolegiálnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, lojálnosť, analytické a logické myslenie, vysoké pracovné nasadenie, schopnosť zvládať záťažové situácie s chladnou hlavou, chuť učiť sa a vzdelávať.

JUDr. Barbora Behýlová, notárka,
notársky úrad so sídlom na Kapitulská 21, 974 01 Banská Bystrica
www.nubb.sk

Kontaktná osoba: JUDr. Barbora Behýlová

Vopred sa ospravedlňujeme, ale vzhľadom na veľké množstvo uchádzačov a zaslaných žiadostí o zamestnanie nie je možné odpovedať všetkým z vás. Preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a za prejavený záujem.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2467377  Dátum zverejnenia: 29.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac