Advokátsky koncipient/-ka

JUDr. Alžbeta BORIKOVÁ, advokátska kancelária, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Advokátsky koncipient - vypracovanie právnych rozborov, zmlúv, vyjadrení a podaní na súd, zastupovanie klientov pred súdmi a inými orgánmi, v rôznych oblastiach práva, najmä v oblasti poistného práva a náhrady škody.

Perspektíva profesionálneho rastu a dlhodobej spolupráce (aj po vykonaní advokátskych skúšok). Aktívna účasť na bežných i odborných činnostiach advokátskej kancelárie vrátane pojednávaní. Motivačné odmeňovanie.

Kontaktovať budeme iba uchádzačom spĺňajúcich stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, ochota učiť sa, komunikatívnosť
- výborný písomný prejav
- aktívny šofér resp. ochota cestovať
- predošlá prax min. 6 mesiacov, prax ako advokátsky koncipient veľkou výhodou
- znalosť civilného práva (hmotného i procesného)

Advokátska kancelária

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Dolné Rudiny 3
010 01 Žilina
ID: 2574306   Dátum zverejnenia: 29.11.2016