Technický a marketingový manager

JUB, a.s.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
1.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1.500 EUR/mesiac + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-rozvoj a riadenie technickej,produktovej a marketingovej politiky spoločnosti
-príprava plánu a realizácia marketingových projektov
-technická podpora produktového portfólia spoločnosti
-riadenie školiacich aktivít spoločnosti
-technická podpora, poradenstvo klientov a partnerskych organizácii
-riešenie reklamácii s dodávateľmi,odberateľmi a realizátormi
-prezentácia spoločnosti
- šírenie a zveľaďovanie firemnej kultúry a prezentáciu spoločnosti v duchu firemných hodnôt a tvorbu želaného imidžu

- motivujúci hodnotiaci systém
- mobilný telefón
- služobné auto
- fixný plat + provízne ohodnotenie
- zaujímavá, kreatívna práca
- dobrý kolektív

Váš profesijný životopis pošlite na e-mailovú adresu [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o pozíciu, odpovieme však len tým, ktorý splnili požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,stavebné,ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovinský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

riadiaca funkcia v odbore kvality, marketingu, služieb

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- schopnosť riadiť a realizovať projekty
- príjemné vystupovanie
- prirodzená autorita
- ochota cestovať
- asertivita
- všeobecný prehľad, záujem o nové trendy
- časová flexibilita
- kreatívnosť

Veľkoobchod a maloobchod so stavebnými materiálmi na úpravu vnútorných povrchov, fasád a certifikovaných zatepľovacích systémov.
JUB, a.s. pôsobí na Slovenskom trhu 30 rokov, počas ktorých sa zaradila medzi lídrov vo svojej oblasti.
JUB,a.s. je výrobca a predajca farieb, omietok, fasádneho systému a stavebnej chémie.
Prinášame technologické inovácie, udávame trendy a pre našich zákazníkov poskytujeme poradenstvo a technické návrhy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1314249  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.500 EUR/mesiac + bonusy