Trainee - Stážista pre analýzy obchodných dát (M/Ž, 20h/týždeň)

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
máj 2023
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacdovolenka, príspevky na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš analytický tým v oddelení Trade Marketing v Bratislave hľadá Trainee!
Ideálne pre študentov (20 hodín týždenne, dohoda o brigádnickej práci študentov, max. 1 rok).

ČO BUDETE ROBIŤ:
• Podpora úživateľov při práci s PowerBI a Excelom
• Príprava ad-hoc reportov
• Mapovanie prevádzok a produktov z externých databáz na interné
• Kontrola dátovej kvality z rôznych zdrojov

ČO VÁM PONÚKAME:
• Certifikovaný TOP ZAMESTNÁVATEĽ na Slovensku s dlhodobým dvojciferným obchodným rastom
• Jedinečná firemná kultúra spolupatričnosti, pozitívnej energie, starostlivosti a dôvery
• Široká škála iniciatív a nástrojov podporujúcich našu rozmanitosť a inklúziu:
o Bezbariérová kancelária
o Flexibilný spôsob práce (50/50 kancelária - z domu; flexibilita pracovného času)
o Wellbeing program zameraný na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, fyzické, duševné, sociálne a finančné zdravie
o Možnosť aktívne sa zapojiť do iniciatív podporujúcich inkluzívne pracovné prostredie ( Rovnosť pohlaví, LGBTQIA+, Nové spôsoby práce, Wellbeing)
o Účasť na spoločensky prospešných aktivitách
• Priebežné príležitosti na rozvoj v nadnárodnom prostredí, ktoré bude inšpirovať váš profesionálny a osobnostný rast
• Projekty a úlohy s možnosťou samostatného plnenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

JTI, Japan Tobacco International.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Miscrosoft Office - Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

KOHO HĽADÁME - VAŠE VEDOMOSTI A ZRUČNOSTI:
• Pokročilá znalosť MS Excel: pokročilé funkcie, kontingenčné tabuľky...
• práca s databázami
• Základy procesov ETL (Extract - Transform - Load)
• Analytické myslenie
• Silné komunikačné schopnosti
• Slovenský a Anglický jazyk podmienkou

Sme JTI, Japan Tobacco International, a veríme v slobodu.
Myslíme si, že možnosti sú neobmedzené, keď si môžete slobodne vybrať. Posledných 20 rokov sme strávili inováciami a vytváraním nových a lepších produktov, z ktorých si naši spotrebitelia môžu vyberať.
Naše podnikanie však nie je len podnikanie. Náš biznis predstavujú naši ľudia. Ich talent. Ich potenciál. Veríme, že keď majú slobodu byť sami sebou, rásť, cestovať a rozvíjať sa, môžu sa pre náš biznis diať úžasné veci. Preto sa naši zamestnanci z celého sveta rozhodli byť súčasťou spoločnosti JTI. To je dôvod, prečo by nás 9 z 10 odporučilo priateľom a prečo sme už niekoľko rokov po sebe certifikovaní ako TOP ZAMESTNÁVATEĽ na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jarmila Šimková
E-mail: poslať životopis
ID: 4371320  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac