IT Technik/ička

Einsteinova, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
01/07/2022
Od 2 000 EUR/mesiacročný bonus, mesačné príspevky na energie, jednorazový bonus na vybavenie domácej kancelárie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu s veľmi dobrými IT vedomosťami a záujmom učiť sa nové veci.

Okrem dodržiavania bezpečnostných postupov JTI patrí medzi hlavné povinnosti tejto pozície:
• Technická podpora pre kolegov, užívateľov, inštalácia aplikácií.
• Návrh a konzultácie optimálnych IT riešení pre užívateľov
• Inštalácia a údržba HW (telekomunikačné zariadenia, mobilné telefóny IPhone, Samsung, tablety, tlačiarne, skenery, servery,...)
• Inštalácia kabeláže (v závislosti od vydaných povolení)
• Riadenie skladu a HW zásob - proaktívne riadenie fixného majetku a inventára vrátane vykonávania inšpekcií, auditov a reklamačných konaní.
• Včasné obnovovanie softvérových licencií a výmena/objednávanie hardvéru.
• Riešenie problémov s IT systémami
• Školenia koncových používateľov pre konkrétne IT riešenia a služby.
• Podpora pri vytváraní a udržiavaní plánu obnovy IT po havárii.
• nadväzovanie a udržiavanie kontaktov s výrobcami a externými dodávateľmi; poskytovanie spätnej väzby o ich fungovaní.
• Správa a preventívna údržba IT zariadení v konferenčných miestnostiach, pravidelná kontrola funkčnosti s cieľom maximalizovať dostupnosť zariadení a infraštruktúry.

Koho hľadáme - Požiadavky:
• Znalosť operačného systému Windows, MS Office 365, aplikácií MS pre spoluprácu (napr. Teams, SharePoint Online, OneDrive), telekomunikácií a videokonferencií.
• Znalosť zabezpečovania a konfigurácie pracovných staníc, mobilných zariadení (iOS/Android) a zariadení pre spoluprácu.
• znalosť softvéru súvisiaceho s IT Service Desk (napr. ServiceNow alebo podobný).
• Skúsenosti s verejnými zákazkami v oblasti IT a riadením dodávateľov
• Máte silný zmysel pre naliehavosť, efektívne určovanie priorít, dobrú organizáciu a analytické myslenie.
• Dobre spolupracujete v tíme a efektívne komunikujete pri riešení problémov a budovaní vzťahov.
• Vítate zmeny, dokážete myslieť "sami za seba" a v prípade potreby ponúkate inovatívne, nové riešenia.
• Hovoríte slovensky a anglicky

• Certifikovaný TOP ZAMESTNÁVATEĽ na Slovensku s dlhodobým dvojciferným obchodným rastom
• Jedinečná firemná kultúra spolupatričnosti, pozitívnej energie, starostlivosti a dôvery
• Konkurenčný plat a benefity vrátane zdravotnej starostlivosti, životného poistenia a dôchodkového zabezpečenia
• Široká škála iniciatív a nástrojov podporujúcich našu rozmanitosť a inklúziu:
o Bezbariérová kancelária
o Flexibilný spôsob práce (50/50 kancelária - z domu; flexibilita pracovného času)
o Program Wellbeing zameraný na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, fyzické, duševné, sociálne a finančné zdravie
o Family Leave (Rodinná dovolenka) na podporu zamestnancov, ktorí sa stanú rodičmi
o Možnosť aktívne sa zapojiť do iniciatív podporujúcich inkluzívne pracovné prostredie ( Rovnosť pohlaví, LGBTQIA+, Nové spôsoby práce, Wellbeing)
• Priebežné príležitosti na rozvoj v nadnárodnom prostredí, ktoré bude inšpirovať váš profesionálny a osobnostný rast
• Široký výber projektov a úloh s možnosťou ich samostatného plnenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Sme JTI, Japan Tobacco International, a veríme v slobodu.
Myslíme si, že možnosti sú neobmedzené, keď si môžete slobodne vybrať. Posledných 20 rokov sme strávili inováciami a vytváraním nových a lepších produktov, z ktorých si naši spotrebitelia môžu vyberať.
Naše podnikanie však nie je len podnikanie. Náš biznis predstavujú naši ľudia. Ich talent. Ich potenciál. Veríme, že keď majú slobodu byť sami sebou, rásť, cestovať a rozvíjať sa, môžu sa pre náš biznis diať úžasné veci. Preto sa naši zamestnanci z celého sveta rozhodli byť súčasťou spoločnosti JTI. To je dôvod, prečo by nás 9 z 10 odporučilo priateľom a prečo sme už niekoľko rokov po sebe certifikovaní ako TOP ZAMESTNÁVATEĽ na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: People & Culture
E-mail: poslať životopis
ID: 4369949  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac