HoReCa Obchodný zástupca

JTI Slovak Republic, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.05.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme HoReCa obchodného zástupcu, ktorý bude mať na starosti región: Bratislava, Pezinok, Trnava, Skalica, Senica, Holíč, Malacky

Náplňou práce je:
  • Koordinovať a udržiavať rozvoj dlhodobých vzťahov v HoReCa segmente s cieľom zlepšiť obchodné aktivity JTI, poskytnúť pomoc pri zvyšovaní cieľov distribúcie a zlepšovaní viditeľnosti značiek.
  • Zabezpečenie uvedenia nových SKU, následná pomoc pri vytváraní objednávok v mene partnerov v pridelenom regióne.
  • Monitorovanie a predchádzanie výpadkom JTI značiek v regáli.
  • Pravidelné kontrolovanie a umiestňovanie reklamných a propagačných materiálov na vyhradených reklamných plochách v súlade s internými predpismi a dohodnutými zmluvnými podmienkami.
  • Podieľať sa na plánovaní rozvrhu návštev a jeho naplnení.
  • Vykonávať ďalšie úlohy pridelené Oblastným manažérom.

S pracovnou pozíciou ponúkame:
  • motivačné finančné ohodnotenie
  • možnosť využívať služobný automobil aj na sukromné jazdy
  • super kolegov
  • prácu vo firme, ktorá to s kariérnym rastom myslí vážne
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Táto pozícia je zabezpečená dodávateľom outsourcingových služieb. Pracovnú zmluvu poskytujeme na 1 rok s možnosťou predĺženia.

Výberové konanie bude prebiehať v troch kolách:
I. kolo - predvýber zaslaných životopisov
II. kolo - osobný pohovor s Oblastným manažérom
III. kolo - osobný pohovor s Obchodným riaditeľom

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, no už vopred sa ospravedlňujeme, že na osobný pohovor budú prizvaní iba takí kandidáti, ktorí podľa nášho posudku čo najviac spĺňajú stanovené kritéria pre výkon danej práce. Nakoľko z prevádzkových dôvodov a charakteru našej práce, nie je možné prizvať na pohovor každého, kto prejaví záujem, touto cestou ďakujeme za akceptovanie týchto, rokmi overených a platných firemných štandardov a postupov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

JTI Slovak Republic

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • minimálne dvojročné skúsenosti s podporou predaja rýchloobrátkového tovaru (ideálne tabakových výrobkov)
  • aktívny vodič
  • ďalšie požiadavky na uchádzača sú, aby bol: spoľahlivý, svedomitý, flexibilný, samostatný a zároveň mal silný zmysel pre morálku a etický prístup k biznisu

JTI Slovak Republic je súčasť koncernu JTI (Japan Tobacco International) so sídlom v Ženeve a je najrýchlejšie rastúca tabaková spoločnosť na Slovensku. Ponúka obľúbené cigaretové značky, ktoré sa na domácom trhu i v zahraničí stali ikonami: či už hovoríme o svetovej dvojke Winston alebo legendárnych camelkách. V súčasnosti slovenských zákazníkov podporuje profesionálny tím zhruba štyroch desiatok zamestnancov s pomocou ďalších desiatok externých spolupracovníkov v regiónoch. Tí poskytujú servis obchodníkom i koncovým spotrebiteľom. Ich spoločný cieľ je nielen efektívna spolupráca na obchodnej úrovni, ale aj presadzovanie a šírenie globálnej vízie JTI: Stať sa do roku 2030 svetovou tabakovou jednotkou v objeme predaja.
Veľký potenciál JTI sa prejavil aj na pracovnom trhu – v roku 2019 sme opäť dostali certifikáty Top Employer Global a Top Employer Europe. Súčasťou tohto ocenenia sa v roku 2019 po prvý raz stalo aj JTI Slovak Republic, keď sme boli ocenení ako Top Employer Slovensko 2019.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Einsteinova 23
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3619488   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 + variabilná zložka