CNC nastavovač

JSL KOVO, s. r. o.

Miesto práce
Dolný Lieskov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
9 - 13,5 EUR/hod.mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha CNC strojov vo výrobe

-čítanie technických výkresov

-čítanie a upravovanie programu

-nastavovanie stroja a samostatná výroba podľa výkresovej dokumentácie

 -tvorba a úprava programov

-kontrola hotových výrobkov

-upínanie súčiastok, nástroja

-kontrola chodu strojov, nastavenie korekcie odchýlok

-sledovanie opotrebenia nástrojov v strojoch a ich výmena

-dochádzkový bonus 100,00

-pri živnosti preplatených 5 dní dovolenky za rok

-koncoročné odmeny

-práca v menšom kolektíve

-firemné akcie

-parkovacie miesto

-flexibilný pracovný čas

-novovybudované priestory pre komfort našich zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

-možnosť na TPP a aj na živnosť
-termín nástupu - ihneď, prípadne dohodou
-mzda v závislosti od kvalifikácie a praxe kandidáta
-do našich novovybudovaných priestorov hľadáme šikovného nastavovača CNC strojov
-práca na 2 zmeny
-preplácanie nadčasov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik/nastavovač CNC strojov

Ostatné znalosti

AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

Počet rokov praxe

3

-znalosť meracej techniky - výhodou

-samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť

-skúsenosti s výrobou komponentov podľa technických výkresov – výhodou

-manuálna zručnosť

Naša firma sa zaoberá CNC frézovaním, sústružením, vŕtaním a rezaním rôznych kovových komponentov v požadovanej kvalite. Spoločnosť JSL KOVO, s. r .o. vznikla transformáciou živnosti pána Lieskovského, ktorý dokázal v priestoroch rodinného domu a jedného stroja poskytovať služby v požadovanej kvalite. Kvalita dodávaných služieb mala za následok nárast objednávok a požiadaviek na ďalšie druhy služieb a tak spoločnosť investuje a nakupuje nové CNC zariadenia pre efektívnu výrobu. Priestory rodinného domu nepostačovali a tak sme sa presťahovali do priestorov bývalého družstva v Dolnom Lieskove, kde sa nám rozrástli aj zamestnanci na počet číslo 8.
ID: 4798381  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.