Hlavný účtovník (Ref. č.: 20052020)

JSC Euroinvestgroup

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
JUL
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacfinálna ponuka závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie a správa účtovnej agendy
- zabezpečovanie správnosti účtovnej a daňovej evidencie,
- účtovanie interných dokladov, prijatých a odoslaných faktúr, banky, pokladne, majetok
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo,
- vypracovanie daňových priznaní,
- príprava a spracovanie účtovných výkazov a ročných účtovných závierok,
- pravidelný reporting,
- komunikácia so štátnymi inštitúciami, ( daňový úrad, sociálna poisťovňa, zdravotná poisťovňa , štatistický úrad, banky)
- komunikácia s audítormi, daňovými poradcami a finančným analytikom

- 70% nákladov na stravovanie hradených zamestnávateľom
- možnosť ďalšieho kariérneho rastu
- využitie hotelov a aquaparku a iných zariadení v cestovnom ruchu a gastro priemysle vlastnených firmou s výraznými zľavami

- Preferujeme zamestnanca na TPP do nášho office v Eurovei, avšak je možnosť pracovať aj na živnosť, v tom prípade ale očakávame, že uchádzač sa bude venovať len účtovníctvu firiem v našej skupine

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2020 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia, Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počet rokov praxe

do 5
5

- Skúsenosť na pozícii s komplexnou správou účtovnej agendy je podmienkou
- Znalosť práce so softvérom SPIN je výhodou
- Samostatnosť, flexibilita a výborné organizačné schopnosti

Akciová spoločnosť, stavebný priemysel, turizmus

Adresa spoločnosti

Euroinvest Group Ltd
Tabukashvili 15/1/4
0101 Tbilisi
Gruzínsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Suzy Einramhof
E-mail: poslať životopis
ID: 3914188  Dátum zverejnenia: 23.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac