Konzultant informačného systému Qi - modul HR

JRM Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiacfix+odmeny podľa výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca s informačným systémom Qi na úrovni konzultanta - modul HR
- monitorovanie a analýza potrieb zákazníkov v danom module, implementácia modulu u zákazníka, konzultácie, školenia, poimplementačná podpora a poradenstvo
• úzka kooperácia a konzultácie s programátormi
• práca vyžaduje cestovanie

• kvalitné vstupné zaškolenie
• konzultačný tréning
• permanentné vzdelávanie
• komunikácia so zaujímavými zákazníkmi
• naučíte sa robiť profesionálne konzultácie a stanete sa partnermi zákazníkov
• zázemie stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti a skvelého tímu, ktorý Vás podporí
• dodržiavame slovo a máme ľudský prístup
• veľmi dobré pracovné podmienky, ako aj systém odmeňovania za dosiahnuté výsledky

Informácie o výberovom konaní

Hľadáte uplatnenie, kde dostanete slobodu a dôveru?
Zistili ste, že pracovať len v kancelárii nie je to pravé?
Chcete prinášať našim zákazníkom hmatateľný úžitok?
Máte radi slobodu organizovania svojho pracovného času a nebude Vám robiť problém stretávať sa so zaujímavými ľuďmi a udržiavať s nimi komunikáciu?
Ak máte skúsenosti s prácou v personálnej oblasti, kde ste už dosiahli veľmi dobré výsledky, avšak cítite, že máte na viac, túžite po zmene a väčšom priestore, možno je toto výzva práve pre Vás.

Radi by sme do svojich radov prijali človeka, ktorý je ochotný tráviť čas aj v teréne, chce aj naďalej na sebe pracovať a zvyšovať si svoje kompetencie ako konzultant. Ponúkame Vám veľmi zaujímavú prácu, ktorá prináša klientom veľký úžitok a za dobré výsledky Vás skvele odmeníme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

• skúsenosti v HR oblasti, prípadne s personálnou prácou nutnou podmienkou
• preukázateľné výsledky z predchádzajúcej pracovnej činnosti
• flexibilita a schopnosť rýchlej adaptácie
• odolnosť voči stresu
• samostatnosť pri výkone práce
• veľká ochota učiť sa
• schopnosť určiť si priority podľa dôležitosti
• zdravé sebavedomie, drive a komunikačné schopnosti

JRM Slovakia, s.r.o. so sídlom v Trnave je rýdzo slovenská firma s bohatými skúsenosťami v informačných technológiách. Je silným partnerom v poskytovaní služieb v tejto oblasti vrátane implementácie IT, outsourcingu servisných služieb, implementácie podnikových informačných systémov. Prioritou je poskytovanie služieb firmám zo segmentu malých a stredných spoločností a štátnych organizácií. Všetky služby, od implementácie až po samotný rutinný helpdesk, sú spracované internými procesmi. Tým zvyšujeme efektívnosť a rýchlosť našich služieb.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4139598  Dátum zverejnenia: 10.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac