Account manager pre Nitriansky kraj

JRK Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac1400-1700 eur + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodníka s nadšením pre zelenú budúcnosť!

Ak máš skúsenosti s obchodom, prípadne aj s odpadovým hospodárstvom (alebo ťa táto téma minimálne zaujíma) a chceš pomôcť miestam a obciam v Nitrianskom kraji zlepšiť stav a motivovať obyvateľov k zodpovednému správaniu, hľadáme práve teba!

Tvojou prácou bude implementovať riešenia pre každú obec individuálne a pomáhať s ich implementáciou. Ak ťa baví oslovovať nové samosprávy a hľadať nové príležitosti, máš obchodné skúsenosti a výborné komunikačné zručnosti, si na správnom mieste.

Čo budeš robiť?
- starať sa o našich aktuálnych klientov, pomáhať im s aktuálnymi problémami a zlepšovať naše služby
- získavať nových klientov a hľadať potenciál pre ďalšiu spoluprácu
- pracovať s našim CRM, kde zapisujeme komunikáciu s klientom, takže sa ti nestane, že by ti nejaké informácie ušli
- pracovať budeš v Nitianskom kraji a okresoch Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Galanta a Dunajská Streda

Pripoj sa k nášmu dynamickému tímu a spoločne spravíme Nitriansky kraj ešte zelenší!

Vybavenie a zľavy
- kvalitný notebook aj na súkromné účely
- mobilný telefón s neobmedzeným EU paušálom
- služobné vozidlo aj na súkromné účely
- prednosť pri odpredaji firemného majetku
- odporúčací bonus – „doveď kamoša“ (100+500 Eur)
- zvýhodnené ceny firemných výrobkov pre zamestnancov

Čas
- flexibilný pracovný čas
- JRK Prázdniny – ak zamestnanec po vyčerpaní zákonného nároku na dovolenku potrebuje ďalšie voľno, môže využiť̌neobmedzené platené voľno. Stačí, ak mu to schválil priamy nadriadený
- voľno pri narodení dieťaťa (5 pracovných dní)
- platené voľno počas povianočného obdobia a Silvestra
- „sick days“

Zábava a vzdelávanie
- bezodné nápoje na office
- kreatívnu prácu v stabilnom, jedinečnom a modernom prostredí
- teambuldingy + firemné školenia
- tréningy, vzdelávanie
- predplatné odbornej literatúry
- interné súťaže

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Kto sme?
Spoločnosť JRK bola založená v roku 2010 s poslaním zlepšovať odpadové hospodárstvo prostredníctvom inovácií, ktoré znižujú množstvo zmesového komunálneho odpadu predchádzaním jeho vzniku a zvyšovaním miery triedenia.
ID: 4541677  Dátum zverejnenia: 2.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac