Finance Business Partner

JRK Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 800 EUR/mesiac2 800 - 3 300 EUR + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Do tímu hľadáme profíka na čísla a analýzy, ktorý nám pomôže s finančným riadením, dokáže poradiť pri plánovaní rozpočtov a udrží cashflow celej skupiny JRK na uzde. Bije ti v hrudi zelené srdce eko nadšencov a financie sú tvoj denný chlieb? Potom hľadáme práve teba!

Aký/aká je Finance Business Partner?
Je strategickým biznis partnerom a dokáže dáta odprezentovať tak, aby tomu rozumeli aj kolegovia z iných oddelení. Samostatnosť je jeho/jej druhé meno. Vie si zorganizovať a splniť svoju prácu bez toho, aby sa spoliehal/a na svojich nadriadených. Prinesie nám zopár skvelých nápadov, ako zlepšiť naše finančné riadenie.

Perfektne sa k nám hodíš, ak:
- dokážeš analyzovať finančné aj nefinančné ukazovatele a dáta
- sa orientuješ v účtovných štandardoch, finančnom riadení a riadení cashflow skupiny spoločností
- máš skúsenosti s kontrolingom a interným reportingom
- zvládaš zorganizovať aj zrealizovať interný audit a koordinovať finančný audit, interné kontroly nastavuješ ľavou zadnou
- vieš prezentovať dáta z analýz tak, aby im rozumeli aj obyčajní smrteľníci
- máš aspoň 3 roky praxe na rovnakej alebo podobnej pozícii (veľkou výhodou)
- máš prácu s Excelom v malíčku (hlavne s jeho analytickými nástrojmi)
- máš aspoň magisterské vzdelanie v oblasti ekonómie a finančného riadenia, prípadne podnikového hospodárstva
- sú tvoje komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
- sa perfektne dohovoríš anglicky (slovom aj písmom)

Čo bude náplňou tvojej práce?
- plánovať rozpočet a starať sa o centrálne plánovanie finančných zdrojov skupiny JRK
- zabezpečovať relevantné podklady pre rozhodovanie v oblasti riadenia investícií a nákladov jednotlivých firiem i skupiny JRK ako celku
- odvodzovať a analyzovať dáta pre rozhodovanie (vrátane analýz vplyvu)
- analyzovať odchýlky od cieľov a predkladať návrhy opatrení na zlepšenie a na dosiahnutie cieľov
- spravovať a optimalizovať kontrolingové procesy a metodicky navrhovať ich štandardy
- vytvárať finančné analýzy a riadiť cashflow skupiny JRK aj jednotlivých spoločností
- predkladať manažmentu kvalitne spracovanej správy a riadiť reporting P&L spoločnosti
- spolupracovať s riaditeľmi národných pobočiek a vedúcimi jednotlivých tímov na mesačnom / kvartálnom / ročnom plánovaní P&L
- analyzovať relevantné makroekonomické ukazovatele, trhové dáta a riziká
- stanovovať štandardy finančného riadenia a účtovné štandardy skupiny JRK

Čo sme si pre teba pripravili:
- mobilný telefón s neobmedzeným EÚ paušálom
- výkonný notebook aj na súkromné účely
- služobné vozidlo aj na súkromné účely
- flexibilný pracovný čas
- voľno pri narodení dieťaťa – 5 pracovných dní (otec dieťaťa)
- sick days
- platené voľno počas povianočného obdobia a silvestra (nad rámec zákonnej dovolenky)
- JRK Prázdniny – ak vyčerpáš zákonnú dovolenku, stačí sa dohodnúť so svojim nadriadeným a môžeš čerpať ďalšie platené voľno
- tréningy, vzdelávanie a školenia
- kreatívne práce v dynamickom a modernom prostredí
- odporúčajúci bonus pri hľadaní nových členov tímu – „priveď kamaráta“ (100 + 500 eur)
- teambuildingy
- MultiSport karta
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie*

Informácie o výberovom konaní

Priebeh ako sa môžeš stať súčasťou nášho tímu:
1. KROK: Ešte dnes nám e-mailom na [email protected] pošli
a) Životopis a Súhlas so spracovaním osobných údajov.
b) Opis tvojich skúseností z oblasti riadenia financií. Načrtni nám 1-2 situácie, ako si zaviedol/a zmenu, ktorá pomohla firme k udržateľnejším výsledkom. Aká to bola zmena? Ako proces prebiehal? Aké na to boli potrebné kapacity? Aký bol výsledok?
2. KROK: Po zhodnotení doručených CV oslovíme IBA vybraných uchádzačov a pozveme ich na prvé kolo pohovoru.
3. KROK: Ak sa naše vzájomné očakávania stretnú, pozveme ťa na druhé kolo pohovoru.
V prípade, že zo seba navzájom ODPADneme, staneš sa súčasťou našej misie “Pre menej odpadu.”.
Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Obchodná analytika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Kto sme?
Spoločnosť JRK bola založená v roku 2010 s poslaním zlepšovať odpadové hospodárstvo prostredníctvom inovácií, ktoré znižujú množstvo zmesového komunálneho odpadu predchádzaním jeho vzniku a zvyšovaním miery triedenia.
ID: 4503740  Dátum zverejnenia: 3.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac