Projektový asistent pre systém ELWIS

JRK Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacOd 1.100 EUR/mesiac v prípade plného úväzku (závisí od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ELWIS je unikátny informačný systém zameraný na predchádzanie vzniku odpadov a zlepšenie ekologického uvedomenia občanov. ELWIS už aktívne sleduje produkciu odpadov takmer 52 tisíc ľudí vo viac ako 30 mestách a obciach na Slovensku.
Vzhľadom na veľký záujem už nestíhame a potrebujeme Tvoju pomoc, aby sme pokrytie ELWIS zvýšili aspoň desaťnásobne. Ak si študent alebo čerstvý absolvent technického smeru (ideálne IT), prípadne ťa celkovo inzerát zaujal, máš pozitívny vzťah k ekológii a vlastný mozog, ktorý sa nebojíš používať, pošli nám svoj životopis.

Tvoja náplň práce:
- Implementácia systému ELWIS v nových samosprávach - spracovanie vstupných údajov, kompletizácia a konfigurácia zariadení, zaškolenie zákazníkov v teréne
- Technická podpora pre zákazníkov
- Udržiavanie dokumentácie a znalostnej databázy
- Komunikácia s vývojármi - zadávanie bugov, testovanie apod.
- V prípade vhodných predpokladov uchádzača možnosť spolupodieľať sa na ďalšom vývoji aplikácie ELWIS

• Mobilný telefón s neobmedzeným EU paušálom.
• Výkonný notebook aj na súkromné účely.
• Flexibilný pracovný čas.
• 100 % príspevok zamestnávateľa na stravné lístky / stravovaciu kartu
• Voľno pri narodení dieťaťa (5 pracovných dní).
• "Sick days"
• Platené voľno počas povianočného obdobia a Silvestera.
• JRK Prázdniny - ak zamestnanec po vyčerpaní zákonného nároku na dovolenku potrebuje ďalšie voľno, môže využiť neobmedzené platené voľno. Stačí, ak mu to schválil priamy nadriadený.
• Bezodné nápoje na office.
• Prednosť pri odpredaji firemného majetku.
• Teambuldingy + firemné školenia,
• Tréningy, vzdelávanie,
• Predplatné odbornej literatúry, nákup literatúry na samovzdelávanie.
• Interné súťaže.
• Zvýhodnené ceny firemných výrobkov.
• Príležitostné darčeky.
• Kreatívnu prácu v stabilnom, jedinečnom a modernom prostredí.

Informácie o výberovom konaní

Priebeh ako sa môžeš stať súčasťou našeho tímu:
1. KROK: Ešte dnes nám e-mailom pošli CV a výstižný (max. 1 A4) popis "Ako využijem moje schopnosti v tejto práci a prečo by ma táto náplň bavila?"
[email protected]
2. KROK: Po zhodnotení doručených CV oslovíme IBA vybraných uchádzačov a pozveme ich do Bratislavy na 1. kolo pohovoru.
3. KROK: ak sa stretneme navzájom v očakávaniach, pozveme ťa na 2. kolo pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Čo od teba očakávame:
- Analytické a technické rozmýšľanie
- Používanie Excel na pokročilej úrovni (pokročilé vzorce, makrá)
- Proaktivita a chuť vylepšovať veci (zistím problém, vyriešim, zistím prečo sa to stalo, navrhnem opatrenia, aby sa to neopakovalo)
- Dobré komunikačné zručnosti (slovom aj písmom) a prozákaznícka orientácia
- Vodičský preukaz skupiny B

Veľká výhoda je ak:
- Ovládaš základy SQL
- Máš skúsenosti s vývojom webových alebo mobilných aplikácií (frontend a/alebo backend)
- Vieš používať nástroje ako Jira, Confluence, Figma, Bitbucket, Git

Ako fungujeme?
Žijeme poslaním "Pre menej odpadu." a vierou, že každý náš čin prispeje k lepšej budúcnosti. Sme energický tím ľudí so zápalom pre vec. Neustále sa rozvíjame a hľadáme do tímu kolegov na rovnakej vlne. Máme otvorené, pohodové a neformálne prostredie. Nie sme len kolegovia, ale aj kamaráti. Hoci členovia tímov pôsobia v rôznych častiach Slovenska /Českej republiky pravidelne sa stretávame na poradách, celofiremných kvartálnych plánovaniach, kde spoločne vyhodnocujeme plány a riešime stratégie, ako ešte viac pomôcť znižovať produkciu odpadov. Hodnoty, ktorými sa v našej práci každý deň riadime, sú inovatívnosť, úcta, úprimnosť, dodržiavanie sľubov, vďačnosť a vloženie maximálneho úsilia do každej úlohy.

S kým budeš primárne spolupracovať?
S teamom JRK, veselými a odhodlanými bojovník „za menej odpadu“

Kto sme?
Spoločnosť JRK bola založená s poslaním zlepšovať odpadové hospodárstvo vďaka inováciám, ktoré znižujú množstvo zmesového komunálneho odpadu predchádzaním jeho vzniku a zvyšovaním miery triedenia.
So stovkami samospráv máme dlhodobé partnerstvá. Realizovali sme profesionálne dodávky inovatívnych produktov a technológií, vyvinuli evidenčný systém ELWIS a pomohli s informačnými kampaňami pre občanov.

Rajská 2341/15A
81108 Bratislava
ID: 4017315  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac