Zákaznícka a technická podpora pre systém ELWIS

JRK Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacv prípade plného úväzku (závisí od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ELWIS žije na Slovensku a pomáha samosprávam tvoriť menej odpadu. Chceš byť pri tom? ELWIS je unikátny informačný systém zameraný na predchádzanie vzniku odpadov a zlepšenie ekologického uvedomenia občanov. ELWIS už aktívne sleduje produkciu odpadov 100 tisíc ľudí vo viac ako 50 mestách a obciach na Slovensku.
Ako sa dalo čakať, aj tento slovenský ELWIS sa stal hviezdou a jeho popularita rastie. A práve preto potrebujeme Tvoju pomoc, aby sme pokrytie ELWIS zvýšili aspoň desaťnásobne. Ak Ti záleží na tom, aby bolo Slovensko stále hrdé na svoje životné prostredie, si nadšený/á pre ako-témy, nebojíš sa techniky a rád/a plníš zákazníkom čo im na očiach vidíš, neváhaj a pošli nám svoj životopis a krátky "motivačný text" o tom, ako by si využil/a svoje schopnosti v tejto práci a prečo by ma táto náplň bavila.

Tvoja náplň práce:
- Implementácia systému ELWIS v nových samosprávach - spracovanie vstupných údajov, kompletizácia a konfigurácia zariadení, zaškolenie zákazníkov v teréne.
- Technická a zákaznícka podpora pre používateľov.
- Udržiavanie dokumentácie a znalostnej databázy.

• Mobilný telefón s neobmedzeným EU paušálom.
• Výkonný notebook aj na súkromné účely.
• Flexibilný pracovný čas.
• 100 % príspevok zamestnávateľa na stravné lístky / stravovaciu kartu.
• Voľno pri narodení dieťaťa (5 pracovných dní).
• "3 Sick days za rok".
• Platené voľno počas povianočného obdobia a Silvestra.
• JRK Prázdniny - ak zamestnanec po vyčerpaní zákonného nároku na dovolenku potrebuje ďalšie voľno, môže využiť neobmedzené platené voľno. Stačí, ak mu to schválil priamy nadriadený.
• Bezodné nápoje na office.
• Prednosť pri odpredaji firemného majetku.
• Teambuldingy + firemné školenia.
• Tréningy, vzdelávanie.
• Predplatné odbornej literatúry, nákup literatúry na samovzdelávanie.
• Interné súťaže.
• Zvýhodnené ceny firemných výrobkov.
• Príležitostné darčeky.
• Kreatívnu prácu v stabilnom, jedinečnom a modernom prostredí.
• Účasť na fyzických analýzach odpadu.

Informácie o výberovom konaní

Priebeh ako sa môžeš stať súčasťou nášho tímu:
1. KROK: Ešte dnes nám e-mailom pošli CV a výstižný (max. 1 A4) popis "Ako využijem moje schopnosti v tejto práci a prečo by ma táto náplň bavila?" na [email protected]
2. KROK: Po zhodnotení doručených CV oslovíme IBA vybraných uchádzačov a pozveme ich do Bratislavy na 1. kolo pohovoru.
3. KROK: ak sa stretneme navzájom v očakávaniach, pozveme ťa na 2. kolo pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Čo od teba očakávame:
- analytické a technické rozmýšľanie,
- používanie Excel na pokročilej úrovni (pokročilé vzorce),
- dobré organizačné a plánovacie schopnosti,
- proaktivita a chuť vylepšovať veci (zistím problém, vyriešim, zistím prečo sa to stalo, navrhnem opatrenia, aby sa to neopakovalo),
- dobré komunikačné zručnosti (slovom aj písmom) a prozákaznícka orientácia,
- vodičský preukaz skupiny B,

Veľká výhoda je ak:
- vieš používať makrá v exceli
- si skúsený vodič

Ako fungujeme?
Žijeme poslaním "Pre menej odpadu." a vierou, že každý náš čin prispeje k lepšej budúcnosti. Sme energický tím ľudí so zápalom pre vec. Neustále sa rozvíjame a hľadáme do tímu kolegov na rovnakej vlne. Máme otvorené, pohodové a neformálne prostredie. Nie sme len kolegovia, ale aj kamaráti. Hodnoty, ktorými sa v našej práci každý deň riadime, sú inovatívnosť, úcta, úprimnosť, dodržiavanie sľubov, vďačnosť a vloženie maximálneho úsilia do každej úlohy.

S kým budeš primárne spolupracovať?
S teamom JRK, veselými a odhodlanými bojovníkmi „za menej odpadu“ a s predstaviteľmi samospráv, ktorým budeš pomáhať na ich ceste k menej odpadu.

Kto sme?
Spoločnosť JRK bola založená v roku 2010 s poslaním zlepšovať odpadové hospodárstvo prostredníctvom inovácií, ktoré znižujú množstvo zmesového komunálneho odpadu predchádzaním jeho vzniku a zvyšovaním miery triedenia.
ID: 4017315  Dátum zverejnenia: 8.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac